HA Lindinette

monikanika

ahoj, aj ja ju beriem, uz skoro rok po rocnej pauze, predtym som ju brala 2 roky. Nemala som problemy ani vtedy, ani po vysadeni ani teraz. Nepribrala som, citim sa dobre, menstruaciu mam pravidelnu ako hodinky, bezbolestnu.
Ja by som tak to zhrnula, ze mne sadla na sto-pro. Ale je to u kazdeho individualne, ako som tu citala, niekomu nesadla vobec, to mas s kazdou HAK podobne, budes vidiet ako zaposobi na teba, mozno ti tiez sadne ako *rit na serbel* :-) a mozno nie... uvidis... musis si spravit v tomto pripade svoju vlastnu skusenost.
prajem vsetko dobre... ;-)

neznáma99999

Vubec ale vubec mi nesedela musela sem jo vysadit..pleť som mala hrudkovanu ako nejaky zdrcly puding ! pribrala som a pri tom v živote som melala maso ani nic .. furt si držím vahu a včil ako som ju začala brat som pribrala 5 kg !neodporucam ! fuj

Nela111

Ja som ju brala 2 mesiace a vobec mi nesadla. Stale som spinila, strasne som bola nafuknuta, naliata vodou, a necitila som sa dobre. Dr. mi ju zmenila za Maitalon, a ta mi je ovela lepsia.

dada22222

brala som ju 2 roky a ked som ju vysadila tak som mala rozhadzany organizmus a dalsie 2 roky mi trvalo kym som sa dala akotak dokopy, tak ja uz Hak nepouzivam, radsej kondom. Vysadila som ju kvoli tomu ze si nechcem zatazovat organizmus ziadnymi liekmi ani doplnkami

fixi

ahoj, ja ju beriem uz nejaky ten rok a nemam s nou problemy. skor ked som obcas vysadila, mala som totalne rozhadzany organizmus. Ale to je pre kazdeho individualne..

IVETT16

bolievala ma hlava, ale mna bolievala asi zo vsetkych, potom som mala aj vyssiu zrazanlivost krvy a radsej som potom nebrala uz ziadnu, nepotrebujem mrtvicu... ked uz treba naozaj velmi vela vody, ja som to mozno trosku zanedbala...