Cvičenie a strava - čo robím zle ?

Príspevok v téme: Cvičenie a strava - čo robím zle ?
nikolettka21

ahojte.. mam 21 rokov...meriam asi 175cm.. a moja momentálna váha je 58 kg !!! asi pred pol rokom som si kupila bezecky pas - bezim na nom asi 4 - 5 krát tyzdenne po jednej hodine...vysledky sa aj dostavili-mam svalnatejsie lytka-co bolo mojim cielom, ale trosku mi zhrubli aj stehna :( a pribrala som tri kg !!! preco ? co robim zle ? inac este sa snazim aj raz tyzdenne posilovat- na fitlopte, alebo bosu ... a moj jedalnicek vyzera asi takto:
r: ovsaky,susene ovocie,jogurt, ovocie podla sezony / celozrnný chlieb,sunka,syr,zelenina .. alebo cottage, zelenina
d: ked boli ranajky ovocne tak daco s pecivom a naopak
o: co si navarim - to je vselijake, ale nic mastne ani vyprazane ! - ryby, zemiaky, kuracie prsia, zapekana zelenina, cestoviny s dacim.. ryza..vsetko mozne
o: predtym som nikdy neolovrantovala.. ale teraz asi pred dvoma mesiacmi som zaradila aj olovrant - a asi odvtedy priberam - je to bud cottage s platkom chlebika a zeleninou, alebo len acidko, susene ovocie, syr, melon, mandle, oriesky
potom nasleduje hodina beh
v: tak bud miesane vajicka s platkom chlebika a zeleninou, alebo cottage s chlebikom a zeleninou, tvaroh s tuniakom a paradajkou.. tofu...
a cely den vypijem 3 litre vody plus liter caju - neochuteneho ....

tak co robim zle ze priberam ??:( ja nechcem chudnut len si vyformovat postavu.. uz roky som mala 55 kg... tak som sa citila dobre.. a teraz toto ? alebo mam zmenit cvicenie ? telo si uz zvyklo na beh ? tak mi poradte prosim.. dakujem za odpovede :)

jajka001_

no mas svalnatejsie nohy, sama si to napisala. chudnut si uz nemala velmi z coho. a ako pise tpch, svaly su tazsie ako tuk, takze si pribrala svaly, co je výborné. 55kil na tvoju vysku je aj tak malo, pekne si formujes postavu, len tak dalej.