Je zadany,o co mu ide???

Príspevok v téme: Je zadany,o co mu ide???
bibi22

Asi pred rokom mi zacal na pokeci pisat sused z vedlajsej ulice a snazil sa nejak nadviazat kontakt. Presne vedel kto som,no ja som ani len netusila o koho ide,takze kedy som odpisala,kedy neodpisala. No ked som ho ignorovala,on sa stale po case ozval. Raz sme sa nahodne stretli a vtedy som ho v podstate prvykrat videla zoci-voci, no kedze som medzitym nadviazala jeden vztah,nijak som to neriesila. Prednedavnom sa sused ozval zas a vyhladal ma na fb. Zacali sme si pisat viac a skvele si rozumieme, no ma to hacik. Ma priatelku, uz nejake 2-3 roky. Preto mi vrta hlavou to jeho spravanie. O co mu ide? Vola ma na kavu a dava najavo zaujem. Zatial sa ani jeden z nas nezmienil o svojom vztahu,ani nespomenul svojho partnera. Moj vztah je momentalne v rozchodovej faze,kedze je to vztah na dialku, no neviem, co si mam o tom celom mysliet. Co ten chlap sakra chce???

lulu22

david, ved ja som mu to hovorila, že také žvásty, ako už asi spolu nie sú šťastní, som počula od zadaných x krát. ale my sme spolu nič nemali! no nič, ja len nerozumiem zadaným chlanom, že načo potom nosia obed druhej, volajú jej, sú spolu x hodín vonku a aj tak majú doma tú svoju.. ale viem, že najlepšie je opýtať sa neho rovno do očí :) ja si inak s nikým začať viac nechcem, veď on dobre vie, že ani ten sex nebude :)

david23

lulu22 chlapovi ide väčšinou len o sex, pobavenie sa. Ver mi, že ak by so svojou frajerkou nechcel byť, neudržalo by ho pri nej ani 15 detí a to, čo zvyknú muži hovoriť, ako sú pri tej svojej nešťastní, to je len rýchlonamotávací manéver. Takže nedávaj zbytočne energiu do takéhoto vzťahu a nájdi si slobodného chalana.

lulu22

nechcem zakladať zbytočné novú tému, tak sa chcem spýtať, či je tu niekto, kto si začal s nejakým zadaným a dopadlo to dobre? myslím tým fakt, že vo vzťahu, čo bol, neklapalo to a dal šancu vám dvom?

sati 19

Chlap seriozne to mysliaci,vyčistí si štít a vtedy začne hrať novú hru.To je moj názor a ver nemám už 20 a viem ,že možno len 10percent chlapov je vernych a korektnych

sati 19

Keď je vo vzťahu-to ešte neznamená,že je v ňom spokojný.Možno je ozaj do teba zalúbený,ale bojí sa ukončiť svoj terajší vztah,lebo čo ked to s tebou neklapne...,keď neprší,tak aspoň nech NAĎALEJ KVAPKá.Mne osobne sa jeho povaha v rámci toho nepáči,nechová sa korektne voči svojej partnerke s ktorou je teraz a to isté može urobiť o rok o dva trebárz i tebe,keby vám to vyšlo,lebo by sa mohol opať zahľadieť do nejakej novej susedy-kolegyne,čo nieje vylučené....

bibi22

No za mojim vztahom dam definitivnu bodku tento vikend. Paci sa mi, asi sa s nim stretnem a vydiskutujeme si to, no urcite si s nim nebudem nic zacinat-nie som rozbijacka vztahov, pokial je to samozrejme fungujuci vztah.
Co sa tyka nazorov, ze mu ide len o sex...no neviem,podla vas by si dal taku namahu pozistovat si moje meno, vyhladat si ma na socialnych sietach a rok vytrvalo kontaktovat, keby mu islo len o to?
Asi pred pol rokom som zhanala pracu a volal ma, nech idem do firmy, kde robil. Potom aj on zmenil zamestnanie a opat sa ma pytal, ci by som nepresla k nim, ze by bol velmi rad. Prave toto spravanie nechapem, ze ked je spokojny vo vztahu, preco to robi? Flirt? Dvihat si sebavedomie nemusi, takze tuto moznost by som vylucila...

User_37597

nuz.poviem ti len jedno.nerob druhym to co nechces aby urobili tebe.ak ma tento chlap frajerku a je schopny s tebou nieco mat aj ked ju este stale ma tak je viac nez iste ze by toto dokazal spravit aj tebe keby ste spolu.pekne si ukonci vztah-ved aj tak vravis ze to je na dialku a ze ste v rozchodovej faze tak naco mat nejake bremeno na sebe.a potom si s nim zbehni von s tym ze si over ako to s tebou mysli a ci ma v plane nieco zacinat aj napriek tomu ze ma este vztah.zistit aky je "charakter"

ta3

ja by som na tu kavu s nim isla a situaciu s nim predebatovala, nas sa zbytocne pytas, jeho by si sa mala, ano vacsinou ide o sex, ale mozno aj o nieco viac, mozno aj on je vo vztahu nespokojny a hlada novu znamost a mozno sa uz s priatelkou aj rozisiel, nemozes vediet, ked ste spolu o tom nerozpravali, nebyvate daleko od seba, takze zajst na kavu naozaj nie je problem a uvidis o co mu ide, vela stastia