Asi psychicky problem.

Príspevok v téme: Asi psychicky problem.
strateny

Zdravim, prepačte za nazov temy. Potrebujem pomoc. Casto cestujem autobusom, vlakom či autom z prace a tak. Jedneho dna sa mi stalo, že som isiel na bus a strasne sa mi chcelo ist na wc, mocit. No kedze to je 20 minut cesty, som si vravel, že vydrzim a potom pojdem. Bolo to otrasne, nechcel som aby zastavil niekde v strede pola a isiel. Tak som to dako vydrzal bolo mi hodne blbo. No a potom to začalo, neviem z akeho dovodu, ale jednoducho, ak idem busom do prace alebo k priatelke do mesta, hned ako nasadnem, pripadne ked sa pohneme, obleje ma take teplo, nohy su take akoby neovladatelne a zaludok od nervov skrutený. A to si už davam pozor aby som nesiel do busu ako prvýkrat ked sa mi to stalo. No a neprestava to. Už si pripadam ako debil, najma ked už mam 23 a popravde hanbim sa za to. Vo vlaku sa mi to nestava, lebo viem, že tam by som mohol ist hocikedy, nie je problem. Poradte mi niečo prosim, ak su nejake lieky, čo by mi pomohli alebo čo s tým. Myslim to smrtelne važne. Možno som si aj sam odpovedal, no potrebujem nazor odbornikov. Dakujem vam velmi pekne a nezabudnem vam to nikdy. Majte sa a prajem pekny den.

tereza1978

no vidis zasa si mi pripomenul na co som ja zabudla.v zdravotnickych potrebach existuju navleky pre inkontinentnych muzov.my ich mame v robote pre nasich klientov.keby si si to dal a nie je to vobec vidiet ked to maju navlecenemozno by ti to pomohlo lebo by si si povedal ze no a co ked sa mi nieco pritrafi..a nerobim si srandu ani to neberiem ako nieco urazlive voci tebe.iba ma totak napadlo ked si spomenul plienky

panika

do kelu,som ta nestihla a to som tu pred chvilou bola.No co, drzim paste,nech je cesta prijemna (budem na teba mysliet,dufam ze nezacnes mat problemy so stikutkou).ahoj

strateny

Diki moc teri, ste tu skveli ludia :) , tak idem do prace, to znamena za 10 min mi ide bus. Tak sa majte a dam vediet, či som sa dostal do ciela mojej cesty. Sadnem tam a nejak vydržim, alebo nasadim plienky :))) a nech sa deje čo sa deje. Pekny den skvelym ludom na tomto fore prajem, bezte na prechadzky, net počka, vonku je krasne :)

tereza1978

vies co mi este pomaha?prisadnut si k niekomu a zacat s nim rozhovor.vtedy na to nemyslim a cesta prebehne v poriadku.a tych 20 rokov je fakt.prisla som dievca z dediny do bratislavy a hned prvy den som si odniesla domov agarofobiu.a statocne bojujem.nechcem ta vsak strasit ty si silny chlap a este par ciest autobusom a je to za tebou.musis si verit.ja ti verim...drz sa

strateny

Ahoj, no tak o 3 hodinky mam ist na bus, zaludok v haji uz od rana. No snazim sa nejak na to nemysliet no nejde to ak mam pravdu povedat. To 20 rokov si sa dufam sekla, bo ak by ma to malo tak dlho trapit, tak to možem rovno zabalit a hladat alternativu daku. Ach jaj čo len se mnou bude :) Takto som sa necitil ani na prvom rande. Uz si predstavujem ako nastupim na bus a na dalsej vystupim. Nechapem to, jednoducho viem, že ked idem na wc doma, tak nemam čo už potom, no ono to je jak keby to muselo prist alebo tak nejak. Nechcel som ist do roboty, no budem asi musiet. Idem si trochu asi zdriemnut. Inokedy, ked ma toto netrapilo, tak som po najbližšiu zastavku zaspal jak babo po nocnej,naposledy vsak ani nahodou. Takto dostanem čoskoro infarkt alebo vredy na zaludok.

tereza 1978

ahoj strateny nemas sa za co ospravedlnovat.nezov temy je dobry avystizny.viem o com hovorim.mam ten isty problem ako ty.raz pred mnohymi rokmi mi prislo spatne v elektricke a odvtedy mam problem cestovat.odborn pomoc mi poradila ze si mam povedat prednastupom do dopravy ze no a co tak mi bude zle.poviem ti ze obcas to funguje.mozem cestovat aj cely den a bez problemu.ale castejsie je ze si to poviem a uz na nasledujucej zastavke ani neviem ako vystupim co mi je tak zle.a trva to uz skoro 20rokov.neviem ti pordit ako sa tohozbavit.zalezi tonasile osobnosti..niekedy si pomaham lexaurinom.dam si pol tabletky z 1,5mg.ked som to povedala psychiatricke tak sa mi smiala ze to je detska davka ktora mi nepomoze ale zabera ako placebo.mam pocit ze ked som si dala tabletku tak mi nebude zle.no posplietala som tu toho dost dufam ze si si nieco vybral.drzim palce

strateny

Ze ti padlo niečo z toho dobre na duši, je len fajn, no ja sa musim taktiež podakovat. Vzajomne sme sa trochu postrčili, hadam spravnym smerom, myslim, že určite. Dobru noc.

panika

no si ma potesil,este ze som neodisla.Ten persen je teraz na strane 14(9.3.2007) ale nechcelo sa mi to citat.ak budes mat cas a chut, tak sa este ozvi.ahoj (nakoniec si ty podporil mna a nie ja teba).

strateny

Diki za ten Persen. Google is my friend :) Rano zbehnem do lekarne, dufam že to budu mat. Pa a dobru noc prajem.

strateny

Chúďa, to mi je luto, tolko problemov na jedneho dost. No drz sa a chod tam, možno ju prepustili :)))Ak nie, neva, ale asi by si mala. Myslim...