Špinenie namiesto menstruacie?

Príspevok v téme: Špinenie namiesto menstruacie?
veronicka2

cavte, dufam ze ma upokojite aspon :(
mam 22 hak neberem, mam priatela ale pouzivame kondom, on sa vsak nikdy do neho nespravi, dokoncim ho inak...kondom pocas styku nikdy nepraskol. menzes mavam pravidelny, trva 5-7 dni. min mesiac trval vsak len dake 4...
tento mesiac mam spinenie (hneda hmota/tekutina) ktorej je hrozne malo, na intimke mozno tak 1cm aj menej...trva uz treti den (prislo to nacas, tak ako keby to bol menzes) lenze mne sa toto nikdy este nestalo. bojim sa ze co ak je to ten pseudo menzes pocas tehotenstva, aj ked podla vsetkeho tehotna byt nemozem...( vzhladom na veci co som pisala vyssie) neviem asi mi uz sibe ale co ked som si to rukou nejako preniesla na povrch a preplavalo to az dnu alebo ja neviem...sibe mi uz stresy mam nenormalne. co to moze byt neviete? viem ze mam navstivit dr ale som v zahranici este 10 dni a kebyze idem tu tak platim hrozne prachy za osetrenie... :(
co moze znamenat to hnede co zo mna ide?...som chora nejako alebo fakt som v tom? :´-(

hviezda01

veronicka-podla mna sa nemas preco bat,zeby si bola tehotna..a tykm sposobom,akym si ty myslis,ze by si otehotnela uz vobec ne...neboj..menzes pride,aj ked neskor...ja som mala cely zivot problemy s menzesom,raz prisiel tak,inokedy zas inac...tehotna niesi...ale ak sa naozaj tak bojis,tak si kup ten test,aby si mohla kludne spavat..a teraz navyse prezivas stres,tak aj preto ti to mozno meska

veronicka2

ved to, aj priatel hovori... ja to v podstate viem, len tie debilne otazky preco to tak mam teraz, ked mam kramy od 12 rokov a nikdy nebol problem, mamu mam bohuzial taku ze ked sa jej spytam tak zo mna robi stetku a nebavi sa so mnou (aj ked mam priatela 4 roky toho isteho)...ked sa jedna o kramy a meskanie, ako ja pockam do zajtra a pojdeme kupit ten test...

veronicka2

som v cr, tu je cely cas dost zima takze o teplo asi nepojde, a s tym C mame tu take sumive tablety ktore sme pili ale pred dvoma mesiacmi dost vo velkom a preto som mala asi minuly menzes 4 dnovy len (inak trva tak 5-7 dni) ale tento mesiac nic...sex bol dva x a oba razy nepukol kondom ani sa nespravil jedine ako by sa to mohlo stat tak ze to bolo na plachte alebo co a sadla som si nato(nevedomky) aj ked to pochybujem uplne....ale nahoda je svina ako sa vravi neviem...

jankaaaaaaaaa

tiez si myslim ze nejde o ovulacne spinenie
skor "mnzes" z toho tepla sa takto oslabil a je potrebne pit vela tekutin
neprijmala si v poslednej dobe vysoke davky vit. C?

veronicka2

tym som myslela tie ironicke poznamky ze si mam kupit gulu, ok prepac nechce sa mi to riesit dakujem aj tebe za prispevok, ja som len dost vystresovana to je cele

jankaaaaaaaaa

jake dristy som napisala prosimta??? napisala som ti ze tehotna niesi ked nemas byt z coho a ked mas pochybnosti tak si sprav test. je to normalna vec nato tie testy existuju. neviem o akych dristoch rozpravas, rpetoze jedina kto tu dristy pise si ty

veronicka2

Inner dakujem za ukludnenie...toto som potrebovala pocut a nie take drysty ako napisala kolegyna. ja som teraz v strese neviem co by robila ona na mojom mieste..
to je jedno uz, diky moc. neviem proste mavam kramy vzdy 28 den v mesiaci a teraz som to spinenie dostala 29 den a trva dodnes...a kramy nikde tak preto som vykolajena.
a este som aj preto lebo ked cely zivot s tym nemam problem a teraz nastane toto tak ma to vyvedie z mieri...logicke :(

Inner

moze to byt ovulacne spinenie...
maloktora zena ma cely zivot cyklus ako hodinky... meskat to moze z roznych dovodov, alebo este pockaj. ja som raz mala spinenie tyzden a az potom prisiel menzes... nestresuj sa zbytocne, ked si nemala z coho otehotniet ;-)