Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Detská výživa (kupovaná alebo domáca)?

Darmord

Ahoj,
Skús sa informovať tu:
lnk.sk
Mne tam odborný lekár pomohol z mojimi vážnymi ťažkosťami.
Podpora je tam 24 hod. denne takže keď som mál problém z dieťaťom a lekár nebol v ordinácií o pol noci tak jedine tam.
A môžeš komunikovať cez e-mail, volať, skype a iné.
je tam nejaký centový poplatok čo je nič fakt nič oproti tomu že ide o zdravie. VRELO ODPORÚČAM MÁM SKVELÚ SKUSENOSŤ
lnk.sk

ladida

ja tiez varim,ale nemyslim si,ze detske vyzivy typu hipp atd mozu byt skodlive.su prisne kontrolovane,tak ako kojenecke mlieka.z financneho hladiska sa ale urcite lepsie oplati si ich vyrabat doma.

blondula

z tohto "krmiva" mozu byt len problemy ! dieta nemusi neskor jest normalnu stravu .ja by som to nedavala ani za svet ! som rada,ze mi to syncek nepapa :D

iwus93

no ja som pozerala v obchodoch a niektoré sa mi zdajú dosť predražené ale možu byť aj kvalitné neviem, neviem si to porovnať keby som to zavarila alebo len kupovala. Doma aspon človek vie čo dáva do hrnca

blondula

malemu odmalicka varim ja ! skusila som asi 2 razy mu dat ovocnu vyzivu a vobec to nechcel !! stale ho triaslo od toho :DD raz sme boli v meste a zabudla som si vziat navareny obed ,tak som v DMku kupila zevraj hovädzie mäsko s mrkvickou a krumplami ! aj prvu lyzicku mi vyplul,ani za svet to nechcel ! ked som si cuchla,smrdelo to jak rajcinovy pretlak a aj to tak chutilo !! takze ja zasadne mu davam vsetko od "mamicky".vyzivky som nerobila,davam mu cerstve ovocie.ale budeme mat jablka,takze hadam nieco urobim :P pokukam nieco na nete ....

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Detská výživa (kupovaná alebo domáca)? - Fórum - ZDRAVIE.sk