zapálené oči

jankaaaaaaaaa

ano moze to byt tou pracou v necistom prostredi.
framykoin si tam mozes kludne dat. lekari to nrmalne predpisuju na hnisave zapaly oka

očko

kvapky mám, framikoin mám tiež, ale ten si tam pchať nebudem, uvidím, čo spravia kvapky. K doktorke naozaj ísť nemôžem, keby môžem, tak tu nepíšem. Opuchnuté je len jedno a troška sa to zlepšilo. S rukami som si tam nemohla zaniesť nič, pretože ak vyberám šošovky, tak jedine s čistými rukami, inak si do očí neidem, dávam si na to veľký pozor, hlavne odkedy nosím šošovky. Skôr to mám z prievanu a prachu v práci a tým, že som v tom prostredí trávila viac času ako obvykle...ďakujem za rady

sewie

chod lekarovi cim skor-je zbytocne nakupovat masticky a kvapky ked nevies co to je-mozu pomoct ale aj nemusia....ked nevies akeho to je povodu nevie ani ako to spravne liecit...

jankaaaaaaaa

na zapal spojiviek v pohode pomoze opthalmo septnoex. ale pokail ide o hnisavy zapal , nato treba antibiotika. takze je dorbe navstivit lekara. alebo si nato mozes davat framykoin ci ako sa to vola :D

sewie

tie cocky zahod! a asi aj tie nadobky v ktorych ich mas-lebo ta infekcia moze byt aj v nadobkach a moze sa dostat aj na dalsie....a ak je to zapal spojiviek tak to mozes preniest aj na ludi okolo seba-takze nechytaj si oci a umyvaj poriadne ruky...ja som mala raz zapal spojiviek-v noci som nemohla spat, jedno oko mi dost napuchlo a mierne z neho obcas vytekal akoby hnis...doktor mi na to dal kvapky a nemohla som ist na slnko nez sa to vyliecilo-ale za par dni to bolo uplne prec....ak je to zapal spojiviek tak opthalmoseptonex je zbytocny....

jankaaaaaaaa

najkor si si rukami zaniesla nejaku infekciu. sosovky by si mala vyhodit a pouzit iba nove , ale az ked sa oci vyliecia. kup v lekarni aj kvapky aj masticku. nedotykaj sa oci, len ked si budes davat masticku ci kvapky, musis mat vzdy umyte ruky

očko

Ako nákazlivé? Pretože nosím aj kontaktné šošovky, mám ich vyhodiť radšej, lebo včera som ich mala v očiach, ešte som ich nemala zapálené, až k večeru začali byť citlivé a do rána sa zapálili...Teraz ich pár dní nebudem nosiť určite. ak by som mala možnosť, tak idem o očnej určite, ale momentálne k nej ísť nemôžem. Na oči si dávam dostatočný pozor...skúsim tie kvapky, ďakujem.

sewie

chod doktorovi-mozno mas zapal ocnych spojiviek co je nakazlive a len si to takto pindris-dostanes kvapky ktore ti pomozu a za par dni si ok....