..moj syn onanuje...

Príspevok v téme: ..moj syn onanuje...
zuzanka32

Ahojte, mam problem so synom. Od malicka bol hanblivy, v podstate od nastupu do prveho rocnika sa sam sprchuje, prezlieka sa tak, aby ho nikto nevidel.
Teraz vsak nastal zvrat, syn ma 12 rokov, cim dalej tym viac ma narazky na sexualitu, vsetko vsak v arogantnom style, alebo komentuje zeny ake maju prsia, ako by ich bozkaval, mal snimi sexualny pomer...podotykam, ze pouziva velmi vulgarne slova a evidentne ho to vzrusuje...
Vsimla som si, ze syn zacal onanovat, na tom by nic zvlastne nebolo, ale on to robi nahy, v podstate stale, vobec sa tym netaji, neskryva, alebo otvorene povie, ze si ide \"ulavit\"...lenze problem je ten, ze to robi a ukazuje to mladsiemu /druhy syn ma 7 rokov/ bratovi a ten tomu nerozumie, ma z toho chaos...
Starsi syn dokonca zacal predomnou chodit naschval nahy...nie je toto nejaka uchylka??..je to chovanie normalne??..snazila som sa mu to vysvetlit, ale smeje sa na tom a zas komentuje tym svojim slovnikom,ktory doteraz nepouzival...aj pocas masturbacie sa smeje, hlavne vyhladava situacie, aby ho pri tom vzdy niekto videl..alebo pristihol...
...pomoze tu psycholog, alebo sexuolog??..mozu ist k sexuologovi aj deti??.dakujem

Rebeka12

ak je uchyl-pretoze toto neni spravanie normalneho chalana,a ty ho dobijes,mozno to bude robit za tvojim chrbtom,tebe sa bude zdat,za vsetko je v poriadku,pritom toto je praca pre odbornika

hviezdickaaa

skus sa obratit na psychologa, podla mna to nie je normalne. Mozes skusit aj online napr. www. detskypsycholog. sk
Ja by som psychologa urcite vyhladala, kym to so synom nebude este horsie

hviezdickaaa

skus sa obratit na psychologa, podla mna to nie je normalne. Mozes skusit aj online napr. -odkaz odstránený-. Ja by som psychologa urcite vyhladala, kym to so synom nebude este horsie

talentmania

Onanovanie je normalne uz v tomto veku ale jeho spravanie urcite nie.Nema v skole problem naozaj sa mu nestalo nic.Treba davat pozor aj na toho mladsieho aby na nom nieco neskusal:(
Ja som tiez proti bitke ale co je vela to je uz vela a v tomto pripade by som ho urcite vycapala keby ze beha okolo mna holy a ma este aj vulgarne pripomienky a to by ma uz uplne nasralo keby ze to este aj ukazuje bratovi.A urcite zmente psychologa a navstivte ineho!!!

jakub111111

ohybaj ma mamko pokial som ja janko, ked budem jano neohnes ma mamo,
to je stare prislovie, kde nepomoze po dobrom zasiahni a naloz mu riadne ho vycap lebo zachvilu ti bude ine veci robit ver mi

Daduskaaa

Ja by sem ho zbila !!! toto iste robil aj moj syn ako 13 rocny ked som ho pristihla dostal kopacen do vajec remenom vo vajciach hned mal rozum inde !!!!

J111

V správach dávali, že kdesi stál pri ceste nahý chlap a onanoval. Neviem, čo tým chcel dosiahnuť?! Asi si ho manželka málo všímala, najmä jeho wercajg.

ika12

no máš to ťažké,ale nič nie je neriešitelné.Ako som tu čítala niektoré príspevky-že skopať ho a podobne-no to je hrôza,ale na druhej strane už moja babka vravela že facka v pravú chvílu robí zázraky-nikto predsa nechce aby sme svoje deti mlátili hlava-nehlava,len tým miernym prepleskom im dáme najavo ako sa majú správať.Ako vidím nie vždy sa dá niečo riešiť rozhovorom. tvoj syn je v puberte a to že u psychologičky sa tvári ako neviniatko je neklamným dôkazom toho,že presne vie čo robí dobre a čo zle,čiže podľa mňa nejde o úchylku a o drzosť tvojho syna voči tebe a svojmu bratovi.Keď to nabudúce začne zasa robiť skús ho vystrčiť pred dvere či ho to bude baviť aj pred cudzími ľuďmi.Ak áno potom nezostáva nič iné len vyhladať odborníka,a ak sa bude hanbiť pomôže len tvrdá ruka-lebo to značí že si len z teba robí dobrý deň a vie že mu to vždy prejde.Veľa šťastia