A dosť

Príspevok v téme: A dosť
sewie

dost bolo baby (pripadne chlapi) je tu milion tem ako vsetci chcete z toho von ale stale nic...z kezdeho uklznutia si robite tazku hlavu a znova zapadate to bahna problemov!tak uz dost! ak sa raz rozhodnem bojovat-tak bojujem dalej-jedna prehrata mala bitka neznamena prehnanu vojnu!ja som si tymto peklom tiez presla-ano volam to peklo!jedno blbe orzhodnutie ma doviedlo ku 47 kg pri vyske 172 a kope zdravotnych problemov!ale pozbierala som sa !a bolo to tazke...musela som prehodnodnotit co je podstatne -hlavne ked som sa dostala na 67 kil a citila sa zle-ale dolezitejsie bolo ze som vedela ze takto uz dalej ist nechcem!byt zdrava je to o co tu ide!nbajvacsi pruser je,ze aj ked sa chcete z toho dostat-stale sa trapite nad tym ze-boooze vsak priberiem!no a co?!co zavazi viac-stravit par mesiacov trochu pribrata alebo stravit potom cel zivot ako zdravy clovek -zdravy po vsetkych strankach-fyzickej,psychickej a dokonca aj so skvelou postavou-ano je to mozne!vzdat sa ppp a skoncit s krasnym telom!ale najskor pprehodnote priority-chcete fakt hlavne vyzdraviet alebo hlavne byt super chude?!ha?!

sewie

baby, ja viem...viem o com to je-aj to ze clovek sa musi rozhodnut sam sa vyliecit-prave tak som sa vyliecila ja...vsetko to bolo o odvahe a tvrdohlavoti voci sebe, aj ked so pribrala tak som si povedala ze co uz-dostavam sa z tazkej choroby tak vyzeram ako vyzeram a neskor sa to zmeni....proste ma stve akym sposobom sa to vsade lieci-hlavne nech dievca priberie a uz je akoze zdrava...lenze nie je...vela bab co sa zacne liecit na anorexiu prepadne akurat tak bulimii a hoci sa psychologovia snazia-aj tak to akosi nefunguje...velmi by som chcela nejak pomoct-hocijako-prispiet nejak pohladom cloveka co to prezil a dokaze sa vzit do koze ludi co tym prechadzaju....teraz uz proste mnoho krat ked vidim babu-dokazem povedat ci mam ppp-na zaklade spravania-viem odhalit vsetky tie hlupe klamstva a triky...raz som sa pokusala pomoct aspon kamoske-tym ze som napisala jej mame konkretny zoznam na co si ma davat bacha, ako ma s nou jednat-jasne ze ma napocuvla a chcela dceru zbavit svojpravnosti a dat ju zavriet do blazninca....co sa vyriesilo?! nic!!!kamoska sa sice vzdala bulimie ale veselo si pokracuje v anorexii....cvici ako blazon a tvrdi ze je tucna, sleduje kazde susto co zje, komentuje kazdu lyzicku cukru co si da do kavy....ja proste chcem pomoct-vysvetlit ludom v okoli "chorych" kde robia chybu...chcem nejak pomoct!

ladida

je to tak jajka,lenze ono je to cele zlozitejsie,je to vazna psych.porucha a oni si to vacsinou uvedomia az ked-paradoxne trochu priberu,tie odvazne tomu dokazu celit,ale smutna statistika je,ze vacsina sa tie kila rychle pokusi zhodit:( je zbytocne sa im vysmievat alebo na ne "pluvat"ze su chudery,je to psychicka porucha ako kazda ina.zrovna dnes som uplne vyhorena,som rada,ze mam synov a nie dcery.

jajka001_

sewie, oni sa musia same rozhodnut, potom to pojde. je to zavislost. musia padnut aby pochopili. niektore pochopia skor ine bohuzial prineskoro.

ladida

sewie,obcianske zdruzenie anabell funguje aj na slovensku,problem nie je nedostatok zariadeni pre dievcata,ale ich chronicke klamanie a neochota vyliecit sa.ja som dnes dostala info od maminky jednej kocky,ze mama nasla u nej v izbe igelitku obalov z jedla a prehandla a to nam obom tvrdila,ze sa drzi a vsetko sa zlepsuje.velmi ma to mrzi cely den.je to najfrustrujucejsia praca na svete.

sewie

mimochodom chcem zalozit neziskovku pre pomoc ludom s ppp-neviem este ako na to, ale som rozhodnuta uz dlho,lebo ocividne sucasne sposoby liecby nevedu k NICOMU!!!