Konto na azete

...

...preto som sa pýtala, tiež som bola v tom, že keď už prešlo 6 mesiacov od posledného prihlásenia, mal by zaniknúť... jednému známemu tak presne zanikol, ale iný je už krátko po tomto čase a ešte nezanikol...

[zruseny20]

Ked ho dany uzivatel prestane pouzivat, tak by to malo byt po 6 mesiacoch od posledneho prihlasenia a ked dany uzivatel si da svoj nick na vymazanie, zanikne po 30 dnoch odvtedy, ako sa naposledy prihlasil

ak sa vsak medzitym, ako prebieha ta 30dnova "mazacia" lehota prerusi - prihlasi sa opat dany uzivatel, tak to zmazanie sa rusi a nick ostava aktivny :)

...

myslienka, ďakujem, ako som písala, mne už pomohli aj rady predtým... už som chcela len vedieť, keď je nick dlhšie nepoužívaný, po akom by mal zaniknúť...

[zruseny20]

staci napisat tento link:

www bodka pokec bodka sk lomitko nick

napr www.pokec.sk - ako ti vypisalo, tento nick neexistuje

ked existuje, ukaze ti danoho uzivatela, napr www.pokec.sk

(obidva moje vybery nickov su cisto nahodne :D)

...

janka, cez google to nie je isté, dala som isto používaný nick a nenašlo ho..., ojka to mi pomohlo... obom ďakujem za rady... a neviete, po akom čase nepoužívaný nick zanikne? stretla som sa s tým, že známemu po pol roku nepoužívania zanikol, ale aj s tým, že iný nick po pol roku nepoužívania ešte nie...

jankaaaaaaaaa

dja do guglu ten nicka slovo azet, ono ti vyhlada profil toho nicku na azete a tam bude napisane kedy naposledy bol ten uzivatel prihlaseny