Facebook....

Dada8

www.zdravie.sk
jgnhfg
myslim že maš ten isty problem čo ja a aj iný čo o tom ešte nevedia, nechapem prečo to takto pomenili. Ja teiž nechcem aby bolo vidno moju nastenku a napis fotky aj ked tam fotky zobrazene nie su aj tak ten nazov tam pred tým nebol v profile pre všetkých. Niekto to tam nema iba info a netušim tiež ako to odstranili aby im tam zostalo iba info

jgnhfg

jankaaaaa na starom fb to tak slo...ale teraz ako je novy ked nstavis neni vidiet len to co ty pridavas...a ja chcem aby neboli vidno zaidne fotky ani nastenka ako predtym..len uz vazne netusim ako na to

jgnhfg

no praveze tam mi sice ukaze ze kto to moze vidiet- ze priatelia ale nastavenie aby prispevky priatelov co mi daju na moju nasteneku ini nevideli, moznost nastavit to tam neni...len ze mozu vidiet priatelia(na co sa neda kliknut ani nic), a ptm klasicky nahlasit spam, zmazat.
ale viac ma zeru tie fotky, ako mam nastavit aby tie na ktorych osm oznacena niektori nevideki? skusala som aj kazdu foto prejst ale neni tam ziadna moznost..

xxxxxxxxxxxx

jaj to vies :-) neviem mna ked niekto oznaci tak ked das na x ako by si to isla vymazat z nastenky tak tusim tam daco take je, niesom si ista lebo ja na svojej nastenke nic nemam ja vsetko mazem :-) aj ked ma niekto oznaci tak sa odznacim ...

jgnhfg

mna by zaujimalo ako si zabezpecim na fb sukromie ako predtmym! ...pri tomto novom zabezpeceni mozem si dat nastavenie sukromia- vlastne- a tam dat ludi ktori nechcem aby videli moje prispevky a fotky...ale aj tak budu vidiet nastenku co mi napisali na nastenku ostatni, a aj fotky ktore som sice nepridala ja ale som na nich oznacena...ako spravim aby nevideli celu nastenku a ziadne moje fotky??

dobra vila

Ale su rozne aplikacie typu "kto videl dnes moj profil" alebo "kto pozera moj profil najcastejsie" atd... "kto komentuje najcastejsie" - nemali by byt FAKE, aspon teda nie uplne...
Ale aplikacia na to, aby si si vedela niekde pozriet, kto ti profil pozera, neexistuje. Takisto aj vsetky tie fun stranky "zmen si stranku profilu", "zmen si farbu pozadia" atd su uplne FAKE, tak nvm, preco sa tam ludia zakazdym pridavaju. Este im nedoslo, ze sa to neda? Ved kazdy mame tu stranku i doteraz uplne rovnaku :P