Hľadám niekoho na spoločné chudnutie

VaMo

jajka
Noooo, kym mamka vari a este aj "dozera" ako chutilo, tak to sa potom tazko chudne :D
Ja som si po depresivnom piatku davala cez vikend pozor, aby nedopadol ako vikendy zvycajne dopadli... Takze u mna OK.

jajka01

kurniiiik, ja uz som mala na váhe 59 kg, a dnes som zas mala žrací den a je tam uz 60 kg....jooooj ja proste nedele nezvladam...cely tyzden sa drzim v ramci jedla, ale ked mamka navari v nedelu, ta sa furt zabudnem akosi :(((

VaMo

No a dnes som este aj urobila poriadok v skriniach - po lete - tricka, tielka, vsuvky...proste uvolnit miesto teplejsim veciam. Tuto cinnost nemam velmi rada, lebo je to taka melancholicka definitivna bodka za letom :( A ja osobne zimu nemusim - nikdy som neholdovala zim. sportom, na uliciach sama brecka, topanky znicene od soli z chodnikov...brrr.

mo9mi9mi

No ja mam vikendy vzdy horsie...ale uz som si na to zvykla tak to nejako moc neriesim :D...treba si sen tam aj dopriat :D a zas povecdzme ze som jedla pracidelne len vacsie porcie takze to zas neni take hrozne >D

evik1

No ja mám cez prac.týždeň deficit teplého jedla ,potom to dobieham večer -zle!nejdem sa dojesť,lepšie cez víkend,pekne pomaličky všetko.cez týžden sa ráno zničím pri behaní,potom do hory a prídem,ked je pol 4 a tak varím na druhý deň,hovorím si: dám si cottage a končím ,ale ked mi je zima za celý deň,potom lejem do seba polievku a lejem...

VaMo

Vcerajsok dopadol podla "planovaneho" scenara - chlap meskal, ja nastvata z celeho dna aj zo seba, odniesol si to, v tichosti lahol spat a asi sa tiez modlil, nech uz je rano :D
Ale dnesok uz dobry - sice som nedavala totalne pozor na jedlo /cez vikendy, ked varim doma, to tak byva - zobnem tu, zobem tam/, ale jedla som striedmo, upratovali sme pivnicu, drevo do krba...takze aj pocas dna fyzicka namaha a teraz pred vecerou som vyskocila na orbitrek na hodinku, na veceru som dala uhorku, 3 paradajky a cottage - keby to dnes pri tom ostalo, tak by som zaspavala s dobrym pocitom zo seba i z celeho dna - na rozdiel od vcerajsku. :-)
Aj vy ste na tom cez vikendy horsie ako pocas pracovneho tyzdna?

VaMo

Hnusny, skaredy, otrasny den - taky ako pocasie!!! Nedarilo sa mi doslova v nicom, zapcha na obchvate, vybity mobil, prestahovana predajna, kam som sa trepala, ... a od takej 17.00, ked som prisla zdeptana domov, ZERIEM!!! Ani na orbitrek nemozem pozriet - vyliezla som na 40min. a zliezla som dole.
A teraz sa este isto pohadam s polovickou, lebo mal byt doma pred dvoma hodinami :( Uz nech je zajtra.

mo9mi9mi

tak ku vecery som si pridala roztek....nebol to cisto ovocno zeleninovy den ale myslim si ze sa vydaril :D ...rano : jablko hrozno, Desiata:jablko, obed: jablko, hrozno, maliny, slivky...taky salatik to bol :D olovrant: zelenina=kapusta, mrkva, paprika a tak..a vecera: no to bol taky duseny karfiol s kukurickou a syrom a ku tomu taku mensiu celozrnnu bagetku :D........a dnes neviem ci pojdem na bicykel lebo neviem ci stihnem ale pohybu mam dnes dost :D a ako sa darilo vam v tento uprsany den???

mo9mi9mi

inak akurat si citam co papis ty...a mne sa toho tiez nezda vela :D... ale ked som si precitala to moje bolo toho dost malo ale mne to tak nejako staci ......ved aj z tych jabciek a hrozna mam dost enrgie :D