vsetko sa zacina v hlave......

Príspevok v téme: vsetko sa zacina v hlave......
lucia 1415

Chcela by som ..dievcatam ktore pisu na tomto fore a snazia sa schudnut pomocou diet,,povedat svoj pribeh,,,ktory im mozno pomoze,,,....
do od detstva som bola baculka,,,pri vyske 164 cm a 77 kilov vtedy som mala 22 rokov,,,,,schudla som pomocou da sa povedat drastickej diety a cvicenim na 60 da sa povedat ze 17 kilov na takom malom cloveku je vidno,,,....mala som z toho skvely pocict,..
Ked skoncila dieta po pol roku,,,chcela som si dat vsetko som som si nemohla,,sladkosti obzlast,,,ale po dvoch dnoch prejedania,to bolo neskutocne pretoze som mala o tri kila na vyse a zlakla som sa ze to pojde stale hore a hore,...tak som zase nabehla na svoju staru dietu s pocitom ze nikdy uz nebudem jest svoju oblubenu cokoladu,,a cvic cvic a cvic do bezvedomia....
vydrzala som asi dva tyzdne,,ked som zrazu vyjedla vsetky sladkosti ktore som nasla,,,moje telo zazilo sok,,,samozrejme nasledoval zachod a vracanie,,,povedla som si ze nechcem skoncit ako tie hlupe baby co vracaju,,ze som silna ze to len jeden krat...ALE MOJA PEvna vola zmizla a opakovalo sa to coraz castejsie,,niekedy aj dva ci tri krat za den,,aspon 3 krat do tyzdna...
moja vaha nebola 60 ale mala som 64 65,,co bolo podla mna hrozostrasne,,,
Uz je tomu mesiac co som nezvracala,,mam pocit ze to mam usporiadane vo svojej hlave ,,,a ako je to mozne,,...
ZAKLAD AK CHCETE BYT STIHLA ALEBO SCHUDNUT JE ,,,je jest casto,,,malo,,a snazit sa jest zdravo,,a obcasne prehresky su dovolene,,.....
Ja som takto zacala,,a hlavne som mala v hlave ze si mozem dat co chcem,,ako ostatni ludia,,,aj cokoladu ale vediet si povedat STOP pri 4 kocke cokolady ,,ved naco sa prejest ked si ju mozem dat aj neskor,,,nic mi neutecie,,aspon ju za ten cas telo spracuje,,,,a ja nebudem mat pocit ze som prejedena,,,,.....
Asi mesiac sa stravujem takto,,,a dokonca nechodim do posilovne pocit sa skoro kazdy den n adve hodiny,,..Vsetci mi hovoria aka som chuda teda chudsia...nesustredim sa na jedlo a nesnazim sa za kazdu cenu schudnut,,,,!!!prave vtedy to nepojde,,,.
Teraz som mala masko a zemiaky a zjedla som dokonca aj keksik ,,,za ktory by som mala kedysi nekutocne vycitky,,,,a teraz...nie,,,a vahu mam 62 ..........
Dufam ze sa mi uz nikdy nevrati ten stav co som mala,,,,...je to hrozny pocit a depresie....
Ak mate niekto takyto podobny pribeh alebo potrebujete pomoct tak piste,..