ako skoncovat s bulimiou raz a navzdy

Príspevok v téme: ako skoncovat s bulimiou raz a navzdy
mirra

uz neviem ako pokracovat dalej vzdy ked sa snazim prestat s tym vydrzim tak max mesiac a potom znovu do toho spadnem, ja to uz naozaj nechcem, len obcas si zacinam mysliet, ze je to silnejsie ako ja, dievcata, ktore ste tym presli alebo sa s tym snazite skoncit ako to robite, lebo ja uz neviem co mam robit, stale zacinam odznova a stale som s tym neprestala

Alena k

Zastabilizovanie rozhodeného metabolizmu môže trvať aj niekoľko mesiacov. Je potrebné upokojiť tráviaci trakt. Ja by som ti odporúčala Aloe vera a kokteil Zdravé jedlo táto kombinácia produktov pomôže upokojiť a postupne pomaly naštartovať trávenie.
-odkaz odstránený-

Ewca.

Mirra,kolko mas kg a cm,ked tvrdis,ze si tucna a skareda?v skutocnosti mas chudu postavu.len male sebavedomie.vsak?

Paige

jediné čo zaberá u mňa je nejesť vôbec...viem, že to je ako z kaluže do blata, ale jednoducho inak to nedokážem :(....dokážem celý deň nejesť nič, ale akonáhle si dám jedno sústo, alebo niečo ochutnám, spustí sa lavína a nedá sa to zastaviť...u mňa nepomáhajú ani záujmy, aj keď idem von a mám napr. ešte 5 min do autobusu, tak ja som schopná sa napchať aj za tých posledných 5 min....je to zúfalé, tiež neviem čo robiť...ale rozhodla som sa chodiť k psychológovi, jedného som už kontaktovala, tak snáď aspoň to spraví zmenu...držím palce...

marushik

Ladida, u mna je to o postave...viem ze tuzbou po peknej postave si asi kompenzujem vselico mozne, neuspechy atd., ale grciam preto, lebo mi je zle z toho, ako vyzeram, aka som tucna, skareda a podobne...:(

ladida

mirra,vies ako to je,bulimia nie je o postave,skor akoby clovek vsetkym tym jedlom chcel vyplnit vnutornu prazdnotu:)ja ked som sa pred rokmi liecila-zacala som miesto svojho tela sledovat viac svoje myslienkove pochody a zistila,ze sa prejedam,lebo sa nudim,nudim sa,lebo nemam ziadne zaujmy..je velmi tazke rozhybat sa k nejakym novym aktivitam v case,ked sa citis na dne,ale ver mi,ze je to dialnica do normalneho zivota.ja som zacala chodit na hodiny tanca,zoznamis sa s novymi ludmi,budes mat zo seba lepsi pocit.dalsi pruser je vacsinou nizke sebavedomie.to,ze vydrzis mesiac je super!urcite sama vies,kedy nastane ten zlom,ze to vzdas,skus mu predchadzat!