Bratovej mrche preplo

Príspevok v téme: Bratovej mrche preplo
Betonár

Problém sa netýka priamo mňa a donedávna ma do toho nič nebolo ale prednedávnom to zasiahlo celú rodinu a to nemôžem ignorovať. Brat si pred viac ako 2 rokmi našiel priateľku ktoré spočiatku vyzerala dosť milo, hanblivo a neškodne. Pred rokom začal brat pracovať a ona sa nevedela zmieriť s tým že ho nemá pod kontrolou celý deň. Neustále mu vyvolávala a on ju nedvíhal, pretože v práci sa to jednoducho nedá. Ona reagovala plačom a hádkou a jednoducho to nedokázala pochopiť. Tento stav dodnes trvá, nedávno začala vyvolávať s bratom nezmyselné hádky plné plaču a revu na celú ulicu. Keď jej brat pohrozil že sa s ňou rozíde, začala ho doslova biť, hádzať telefón a iné veci o stenu, začala kričať na celú ulicu: "nebi ma prosím!" -pričom viem že sa jej ani nedotkol. Permanentne prezváňa celej našej rodine, máme desiatky až stovky zmeškaných hovorov každý deň, pričom ona sama hovory nedvíha a keď ju náhodou zdvihnem, ona rýchlo položí. Stále nám vypisuje SMSky v zmysle: "ja nemôžem bez neho žiť, zabijem sa..." Včera sa bratovi naostro vyhrážala že ak s ňou nebude, povie naňho že ju bije a znásilňuje. Keď urevané dievčisko povie na chalana že ju bije a znásilňuje, chalan vždy ťahá za kratší koniec hoci to nemusí byť pravda. Vidím že brat to jednoducho nerieši a nedokáže vyriešiť. Ja by som sa do toho nemiešal ale toto už zasahuje celú rodinu. Čo s tým?

realitkaa

taka ista bola bratova ex, zeho uda ze ju bije, znasilnuje, tyra... podla mna je ta zenska chora a je to na psychiatriu, ved ako si moze tak nasilu udrziavat chlapa?
a ktovie, kolko je takych vztahov, a nakoniec to zenska obrati proti chlapovi, a on ostane najväčší k... ja si myslim ze pri takej zenskej sa chlap nedokaze ovladnut, ked ho provokuje, a jednu jej vlepi, a ona potom z toho robi dramu... ale nevravim to o zenach co su skutocne tyrane ale o mrchach, co tyraju chlapov...

User_37597

ja mam pocit ze tvojmu bratovi sa to paci kedze je s nou do teraz.ja byt nim tak jej jednu drbnem po tej chorej hlave a kopnem ju do zadku.a nech si ide udavat koho chce.niesu dokazi neni basa.kks cele zle.

xxxxxxxxxxxx

pre pripad si tie smsky uschovajte. brat by mal urobit rychly skrt lebo toto je len zaciatok :-/ nieje urcite psychicky zdrava...

xy:)

natocte ju, ked ju chyti amok a nech sa s nou brat rozide, v pripade sudnych tahanic budete mat aspon dokaz. skor je ale psychicky chora. ja by som jej kludne aj vylepila, ked uz ziape, nech ma aspon dovod.

Betonár

Čo sa týka tých svedkov...nuž... Rodina si vždy chráni rodinu a preto si myslím že takéto svedectvo je oproti tvrdeniu urevanej devetnástky nedôveryhodné. Štve ma to, že keď ona začne na celú ulicu hulákať NEBI MA PROSÍM !, celá rodina vyzeráme ako banda debilných hovad.

jajka001

nech sa nenecha vydierat. na utoky musi mat dokazy a svedkov. tvoj brat ma svedkov ze ona robi hystericke sceny a napada ho. to co povie ona, moze povedat aj on, je to slovo proti slovu.