Tehotna alebo nie?

Príspevok v téme: Tehotna alebo nie?
anjelik20

Ahoj,potrebovala by som poradit.Meska mi menstruacia uz 6 dni.Robila som si test ktory vysiel negativny.Mam nafuknute brucho a zvlastny vytok ktory nezapacha je bezfarebny ale je ho velmi vela.Tiez mavam bolesti ako pred menstruaciou ale to len par minut a menstruacia nikde.Je to mozny priznak tehotenstva? Dakujem

markketa

a tie dva testy boli negatívne?lebo su dost spolahlive a dokonca už v prvy den vynechania su schopne ukazat tehotnost.takže si myslim,že niesi tehotna a ten silny vytok je preto,že si asi prechladla a meskaju ti.niekedy sa to stava.ten opuch bruška može byt stoho tiež.a bruško rastie tehotnym az tak v 12-15tyždni.

anjelik20

No ale ja ho mam dost velke nikdy som take nemala ;o( mozno si to len namyslam ja neviem..dnes si kupim test..uz treti..teda neviem ako s tym gynekologom som v zahranici ;o( A chcela som sa spytat ked je zena tehotna ma aj nejaky vytok? Alebo uz nie? A v kolkom mesiaci je viditelne brusko? Dakujem

slavina

anjelik20,brucho sa nedá stiahnuť,až keď to začne rásť,v začiatkoch ho stiahneš kedykoľvek..Sprav si ešte test a ak tehotná nie si,choď na gyndu,,

anjelik20

Prosim vas najnovsie mi kamaratka povedala ze to ci som tehotna zistim podla brucha je pravda ze ked som tehotna tak sa neda stiahnut? Akoze ona to myslela tak ze ked sa da tak to je slaninka ;o) je to pravda? ja uz som zufala Menzes stale nikde a brucho mam asi trocha vacsie ale stiahnut sa da Bolo by mozne ze mozem mat menzes prve 2 -3 mesiace? Mojej kamaratke sa to stalo a tvrdi ze ona nevedela ze je tehotna Som uz riadne vyplasena...;o(

anjelik20

No HAK neuzivam uz pol roka ale odkedy som ju vysadila nemala som vobec problemy vzdy prisli nacas 6 den v mesiaci.Uz som si spravila aj 2 test lebo som pocula ze nie su 100% ale tiez bol negativny a menstruacia stale nikde neviem uz kedy ju mam ocakavat a kde ;o((

marCOS

nooo podla mna to je antikoncepciou ak nejaku uzivas,,,a ak nie thak to bude normalne meskanie,,tie dnesne testy su uz fakt na dobrej urovni a mali by byt dost presne

slavina

Ten výtok a to bolenie sa podľa mňa prejavuje,ako ovulácia,takže si myslím,že najneskôr o 4-5 dostaneš menštruáciu..

moniqa

to co si sem napisala, je velmi neurcite, ale niekde som pocula, ze ak tehotensky test vyjde negativny tak zena nie je urcite tehotna, ale ak vide pozitivny moze sa stat aj to, ze tehotna napriek tomu nie je a podla mna su uz v tejto dobe tehotenske testy na dobrej urovni aby si sa na to mohla spolahnut a s tou menstruaciou by som si nerobila tazku hlavu, mne kolkokrat meskali aj 10 dni bez priciny az kym som nezacala brat hak a teraz to mam ako hodinky... myslim, ze tehotna nebudes, ale ak si si neni ista tak zajdi k lekarovi