zahadna situacia priatela

Príspevok v téme: zahadna situacia priatela
nananana1235

ahoj ludia...mam taky mensi problem ani neviem kde by som sa to mala opytat..mam priatela ktory je dost naladovy a ked ma zlu naladu tak niezeby to skryl predo mnou ale este aj do toho taha...a vlastne sa to chcem pytat ze ako je to mozne ze tvrdi ze chodi do prace a vsetko a ked na Facebooku vypise nejaky status tak mu tam napise lokalitu ze okolie Bratislava, Slovakia...cely tyzden sa nestretavame vzdy si najde nejaku vyhovorku az je toho dost len cez vykend sa vidime..napr. tento vykend sme sa nevideli ale cez tyzden vobec...nechapem...tvrdi ze pracuje v jednej fabriku tu ale nie som si tym ista...vlastne mam pocit aj o to ze ma podvadza kedze vcera sme sa mali stretnut ale nestretli sme sa a to mi napisal dakedy okolo pol6tej...bol celkom pokojny a vecer ked sme sa cez facebook rozpravali bol totalne bez nalady, odpisoval iba nie,ano,aha..toto bolo vsetko a ked som sa pytala preco je taky tak mi odpisal ze vraj zato ze sme sa nevedeli stretnut...ale v duchu som si hovorila ze aj poobede to vedel a nebol z toho taky hotovy...proste sa muselo stat daco medzi tym ako sme sa rozpravali..asi ma podvadza..neviem...poradte prosim co s tym je to dost blbe..

nananana1235

o to tu nejde...mam ho rada lebo ked sme spolu tak je vsetko pekne a dobre...akurat ked spolu nie sme tak neviem co je s nim...dôvod sa s nim rozijst nemam lebo sice tusenie mam ze ma aj inu ale co mu poviem ze mam tusenie tak to je blbe...a co sa tyka toho ze som paranoidna nie je tak...vela ludi vyuziva metodu ze sa chce dostat do sukromia inych len sa o tom dost nehovori lebo su ludia co si myslia ze je to hlupost...a vysmeju ich...neni to hlupost len strach ze stratime osobu ktoru mame radi...a preto to vsetko..a ked si citovo slaby clovek ako som ja lebo ma v minulosti asi zo tisickrat odhodili ako spinyvu handru tak je normalne ze sa bojim...ze sa to znova stane a to by bolo uz dost...chcem aby bol mojou oporou ale ako znela otazka neviem co je s nim ked spolu nie sme...ci ma inu alebo aj inu pracu...takze zato to sem pisem nie zato ze sa tak nudim a vsetko..a ze sme spolu vyse 2 mesiace tak ano..ale pozname sa uz ovela dlhsie...on ma pozna 4 roky a ja jeho 1 rok...len teraz sa stalo tak ze sme sa dali aj dokopy...

User_37597

ja fakt neviem co tu riesis.si paranoidna.napisala som ti neznizuj sa na take veci ako je napichnutie sa mu na mail,fb a ostatne a ty mi napises ze by si si radsej najala detektiva ale ze to je financne narocne?nehnevaj sa no za tento prispevok ta tu kazdy vysmeje.
takze dost paranoje!ste spolu len dva mesiace,este ste spolu nespali a nebyvate jeden vedla seba blizko tak co tu rozoberame????
je mi jedno ci ta podvadza a aj tebe to moze byt kedze si s nim nespala a ste spolu kratko ale ked sa o teba tak nezaujma uz po dvoch mesiacoch tak to ho kludne mozes pustit k vode.o nic neprides neboj sa.

nananana1235

neznizit? ved viem ze to neni to najlepsie ale aspon jedina cesta k tomu aby som bola na 100% ista a on by sa to ajtak nemusel dozvediet...ci sa mam najat nejakeho detektiva? rada by som ale je to financne narocne...takze to nie...sme spolu 2 aj pol mesiace...stretavame sa len cez vykendy a co sa tyka sexu tak to este nebolo lebo ja som panna a zatial sme sa s tym nechceli ponahlat este ma on odhovaral ze este nie a ja som uz chcela...ja mam skoro 21 on 25

User_37597

no zas na toto sa neznizuj ze najst niekoho kto sa mu napichne na pocitac.to neni nevyhnutne.ak sa citits divne pri nom a vidis ze na teba sere tak ho proste nechaj.kolko ste spolu?sex funguje normalne?ako casto sa stretavate?kolko mate rokov?hm?

nananana1235

ano ano ale ked sa ho opytam tak povie len ze chodi sem do prace..len nechapem tie jeho klamania...mala by som sa s nim rozist lebo mam strasne tusenie ohladom toho ze ma podvadza...uz som sa mu chcela naburat aj do facebooku ale neviem ako...nepoznate nejakeho hackera? to by som potom zistila upne vsetko o nom, ze co ako a tak...ked ja mu chcem verit a mam ho rada ale urcity cas sa sprava podozrivo a nechapem preco...

User_37597

kks a ked to nevies ty na isto tak my uz vobec nie..nemozem ti poradit ze rozidsa s nim ked nevim ako to cele je v skutocnosti.chova sa ako dilino a je naladovy len to viem.tak ako ti mame poradit?vsak to zistis ked to tak je.loz ma kratke nohy