Ako predýchať to , že ma už neMiluje ? :(

Príspevok v téme: Ako predýchať to , že ma už neMiluje ? :(
Maj9Ka

Nedokážem s tým žiť. Všetko bolo také krásne , neskor sme boli chvílku odseba a potom sme sa začali baviť len ako -okoloidúci známy, on sa zamiloval do inej , mna si uz vobec nevsímal a stále to tak je . Nedokážem s tým žiť , že ma už nemiluje a že miluje inú .. Ako to predýchať ?? :( každý den na mňa príde chvílka plaču..... :-/ Chodíme do rovnakej skoly, ja som druhačka , on tretiak ..na SŠ.. :(

jajka001_

laska, zamilovanost, poblaznenie, to je prchavé...ale ked to bude ozajstna laska,tak to pretrva, tomu ver. toto bol len ulet, ako prislo, tak odislo a o dva roky si na neho ani nespomenies.

natusa42

ale ved bože,ešte si nájdeš XY chlapov v živote,nebanuj za jedným,nestál za to .sama vidíš ..poradím ti,som staršia ..vždy nech ti je ľúto len za človekom,ktorý si ťa zaslúži a ktorý by pre teba chcel aj umrieť,ale nie pre takého ,ktorý si našiel inú ..na takého sa môžeš zvysoka vybodnúpť ,ved nech ju má,takisto ju opustí po čase,ako teba ..len nechaj tomu čas a ty počkaj na vhodný čas,kedy si nájdeš iného,ale ešte máš rok /dva najmenej čas :)

owecka

máš tak 15-16 rokov, ak sa nemýlim, že? nejdem ti hovoriť, že je to nejaká pubertálna záležitosť, veď zažil to každý, aj ja a teba to teraz asi veľmi bolí. Aj mne sa to stalo, keď som mala 17, prvý frajer veľká láska a tak...a teraz ti asi nepomôže to, čo ti poviem, ale ver mi, že čas to vylieči. Spoznáš nových ľudí a hlavne dievča, neuzavri sa do seba, chodievaj s kamošmi von a keď ti vadí, že to furt riešia, o tom hovor len ľuďom, ktorým veríš...a ich to prestane baviť, rozíde sa alebo zíde niekto ďalší a budú riešiť ich ;) venuj sa svojim záľubám, venuj sa niečomu, na čo sa plne sústredíš a nebudeš pri tom na neho myslieť, daj si nejaký cieľ...veď chalanov je všade plno a po čase si všimneš aj tých ostatných...neboj sa, bude to dobré, len buď silná a vydrž to...držím ti palce;)

ta3

ale dokazes, to iba momentalne mas taky pocit, ale to prejde, bohuzial aj takato byva laska, bol by zazrak, keby sme sa prvykrat zamilovali, on do nas tiez a bolo by to navzdy, ja som si tiez vzdy myslela, ze je to ten pravy a ze je to nafurt (krasne slovo, krajsie ako spisovne navzdy :-) ) a nebolo a kolkokrat, poplac si, ale neboj, nie je to koniec sveta, tak hore hlavu

Maj9Ka

a okrem toho to každý rieši!!! Ja viem , poviete si - nerieš , že to riesia ostatný ale vždy mi to pripomenie naše chvíle atd . :/ Jednoducho nedokážem už normálne žiť