čo s jeho bývalou???

Príspevok v téme: čo s jeho bývalou???
nešťastná

ahojte,v poslednej dobe sa ma čoraz častejšie a panickejšie zmocnuje panika.Som žiarlivá, ale nie na ženy ako také, ale len na jeho bývalú, ktorá s ním pracuje a sú spolu v každodennom kontakte. To, že ju miloval, mi povedal až po našom polročnom chodení, vtedy ma to dosť vzalo, ale potom to prešlo...Teraz sa ma však zase zmocnujú panické pocity, ved človek nikdy nevie..Hoci cítim, že ma ľúbi a nedava mi dôvod na žiarlivosť, hnevá ma ked ju vidím, počujem a ked si spomeniem, ako pekne o nej kedysi hovoril, je mi smutno.V tomto smere mám taký komplex a vždy ma upokojuje, že medzi nimi už nikdy k ničomu nedovjde, bojím sa..je dosť príťažlivá(keby som bola mužom, tak ju beriem:)Vie mi niekto poradiť, čo so žiarlivosťou? Nejaké rady? Vidím na nom, ako je niekedy unavený z týchto mojich scén(ale nie sú extra hysterické,skor upadnem do letargie) a muži asi majú radi skor tie bezstarostné typy, akým som bola aj vlastne ja na začiatku vzťahu. Dakujem za rady

fghjk

Muž sa nikdy neodstrihne od svojej bývalej tak ako ženy od svojich bývalých. A títo ked ešte spolu aj robia, asi si nevadia a to riziko tu bude vždy, zvlasť ak ona nikoho nemá tak to už nejako "zariadi"

nešťastná

hoppá, sorry, za ten nezrozumiteľný začiatok, ale som už unavená a neuvedomila som si, že sa opakujem