Nechápem vás

Príspevok v téme: Nechápem vás
Barbora_Bn

Ahojte , z nudy si tu preklikavam niektore temy a uz som narazila viac krat na nieco ako chcem nieco dosiahnut ale nic preto nerobim , chcem schudnut no nechce sami ,a podobne ..
Stve ma to , pretoze mam sice len 15 rokov , ale mam zdravotne problemy , koli ktorym nemozem robit to , co ma najviac bavi a co je moj zivot . Musela som skoncit s tancom a s cvicenim ... Uz tri roky sa taham po lekaroch a mam kazdodenne bolesti .. Raz to boli klby , kedy som nepresla ani 5 krokov ... Teraz to je zapal sedacieho nervu a problemy s chrbatom . Rano vstanem a pokial si nedam liek proti bolesti , caka ma celodenna bolest az kym opat nezaspim . Obcas nemam chut na nic, nechce sa mi ist s priatelmi von , chcem byt len doma ... ale potom si vsak uvedomim , ze aj ked jedna cast je na houby , mam dalsie veci a ludi , ktory ma robia stastnou ....
Preco toto pisem ? Lebo mam pocit , ze niektory ludia si neuvedomuju ake maju vlastne stastie . Dala by som vsetko za jeden tanec , kedy by som necitila bolest , len rytmus a moju vasen ... Nie , nechcem aby ste ma lutovali alebo nieco podobne . Len chcem povedat , ze by sme si mali viac uvedomovat svoje stastie a to , ze kazdy jeden den je pre nas darom a treba ho vyuzit .Ze NIC nie je samozrejmost .To co mame dnes , zajtra mat nemusime ..
Chces nieco dosiahnut ? Nehovor o tom , ale zacni . Chces schudnut ? Nehovor o tom , ale zacni cvicit , neber to vsak ako povinnost , ale ako nieco ,co ta urobi stastnym ...
Kazdy clovek je niecim vynimocny a nikdy by sme nemali stracat svoje sny !

Genesis

Ta3

:) jasne nase nazory su uplne rozdielne :) - koniec debaty - pre tento raz ;) ... ale ja sa vratim vzdy ked tvrdienia uvedene tu budu v rozpore s realitou ;)

Vindicta:

slovo viera je mi cudzie :) .. ja som vedecky zalozeny typ .. viere som dal sancu este pred vedou :) bohuzial na plnej ciare zlyhala v realnom svete ;)

Jajka:

neboj tiez netuzim ist s tebou na pivo :) ... BTW v realnom svete az tak negativne neposobim :)... praveze som vysmiaty a ukecany :) ... vzdy sa snazim menit temy tak aby som na taketo haklive temy kecat nemusel s ludmi co maju ine nazory :)

XY:

ty si bez komentu :)bohuzial nic co si napisal/la mi nestoji za reakciu :)

pozri-

bingham
dátum a čas príspevku
24.09.11 16:00
IP adresa
42.101

tak to si na tom dost dobre...lebo to dokaze velmi malo ludi...

...no ako sa to vezme...

ta3

Veru tak Fazula gula, mas pravdu, mnohi nariekame pre uplne hluposti a az ked vidime inych ako hrozne trpia, az vtedy si uvedomime, ze vlastne sme ovela stastnejsi a mali by sme byt vdacni za to co mame, ja viem, co je to strach z rakoviny, zazila som ho aj ja na vlastnej kozi pred vela rokmi, nastastie patrim k tym, ktori ju prezili, je mi luto, ze Tvoj/a pribuzny/a to neprezil/a, ano, staraj sa o svoje zdravie pretoze je velmi vzacne, ale nemysli viac na rakovinu, vypust strach zo svojej mysle

fazula gula

Ano mnoho ludi sa stazuje ale neuvedomujeme si ze je tu niekto kto sa trapi viac a viac...rozne choroby rodinne nestastie...

napr. pred rokom som slovo rakovina pouzivala bezne v slovniku ale teraz sa ho bojim vyslovit...mam pred nim obrovsky respekt a obdivujem ludi ktori s tymto slovom bojuju...prezila som dni v rodine kde niekto na tuto chorobu umrel...a odvtedy sa bojim... davam pozor na svoje zdravie snazim sa jest zdravsie a snazim sa radit inym a dohovarat im zdravsi zivot...to vsetko pre tu chorobu...ja som si to uvedomila...ja nemusim cakat na to kym sa mi to stane...stale si vravim ze som este stastna aj ked sa casto trapim...lebo poznam vela ludi co sa trapi viac a este viac...a aj ked mam mnoho problemov tak dakujem Bohu ze ich mam len tolko...

jajka001_

genesis, ty si taky negativne naladeny clovek, ze uz len citat tvoje prispevky ma boli, a von na pivo by som ta nezavolala, lebo by som sa asi o polhodinu isla obesit :)

xy:)

genezis, tie body co si tu vypisal... 1. nevytvaras protipol, iba tu prezentujes nejake pochybne zbludene myslienky, 2. hadam si nemyslis, ze si tu niekoho "ochranil", 3. ano, prakticke rady kazdy uvita, nie filozofovanie, ktore tak casto pouzivas, 4. to mi pride tak, ze sam neveris tomu, co prezentujes, len dufas, ze ta niekto o niecom presvedci a bude mat rukolapny dokaz specialne pre teba. sam nevies kudy kam z konopi..

vindicta

Genesis: musis verit! :) a nevytvaraj nam tu peklo! a hlavne diskutovat o tomto s dvojitym psom nema moc zmysel :) on je silno presvedceny o svojej "pravde" :)