Co na vas zabera?

Dee

brunuska nie len ty si takeho hladas, vsetky si podvedome hladame takeho aj ked niekedy takeho vobec nechceme. Ja sa strasne bojim, ze budem zit s alkoholikom ako bol moj otec. To radsej zostanem starou dievkou

brunuska

:-))))))))))))))))) papula tak to bol fakt chrapun!!! no ano-dnes sa hraju na velkych frajerov a naivne myslia,ze to na nas zabera! viete co je uzasne- chlapi "starej skoly"ja si podvedome hladam partnera takeho akym bol moj otec-charakter,nazory...proste vsetko...len jeden sa mu zatial priblizil :-)

Dee

papula, ja som minule tiez bola vonku s jednym chlapikom(ale bolo to skor pracovne stretnutie) a tiez chodil predo mnou a ja som za nim cupitala ako nejaky privesok. Ale zazila som pri nom aj to co este nikdy pred tym....otvoril dvere na aute aby som nastupila a este ich aj zavrel!!!!Sedela som tam s otvorenymi ustami a nevedela ako reagovat.Take daco som zatial videla len vo filmoch.

papula

pred casom som mala take male priatelske posedenie s jednych muzom ktory sa mi paci a jeho znamymi. Co mi na tom cele vadilo bolo, ze vzdy chodil predo mnou, prvy, nikdy mi neotvoril dvere a pokial som odisla z podniku tak on bol uz davno pri aute alebo vonku. Tak toto mi teda fakt vadilo a na jeho vek by som cakala trochu ine spravanie.. :-(