Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co na vas zabera?

Dee

brunuska nie len ty si takeho hladas, vsetky si podvedome hladame takeho aj ked niekedy takeho vobec nechceme. Ja sa strasne bojim, ze budem zit s alkoholikom ako bol moj otec. To radsej zostanem starou dievkou

brunuska

:-))))))))))))))))) papula tak to bol fakt chrapun!!! no ano-dnes sa hraju na velkych frajerov a naivne myslia,ze to na nas zabera! viete co je uzasne- chlapi "starej skoly"ja si podvedome hladam partnera takeho akym bol moj otec-charakter,nazory...proste vsetko...len jeden sa mu zatial priblizil :-)

Dee

papula, ja som minule tiez bola vonku s jednym chlapikom(ale bolo to skor pracovne stretnutie) a tiez chodil predo mnou a ja som za nim cupitala ako nejaky privesok. Ale zazila som pri nom aj to co este nikdy pred tym....otvoril dvere na aute aby som nastupila a este ich aj zavrel!!!!Sedela som tam s otvorenymi ustami a nevedela ako reagovat.Take daco som zatial videla len vo filmoch.

papula

pred casom som mala take male priatelske posedenie s jednych muzom ktory sa mi paci a jeho znamymi. Co mi na tom cele vadilo bolo, ze vzdy chodil predo mnou, prvy, nikdy mi neotvoril dvere a pokial som odisla z podniku tak on bol uz davno pri aute alebo vonku. Tak toto mi teda fakt vadilo a na jeho vek by som cakala trochu ine spravanie.. :-(

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Co na vas zabera? - Fórum - ZDRAVIE.sk