Aka je toto farba vlasov

matussska

môže to byť aj MANIC PANIC. A ak si plavovláska tak by ti to mohlo chytiť, ale pre najlepší výsledný efekt je najprv si stiahnuť farbu peroxidom a potom to vyzerá perfektne.

cerven

janka hej chytila mi aj ked to potom uz nebola taka cervena,ale taka staro-ruzova hroznaaaaaaa!!!! som sa hanbila chodit stakou hlavou ,ale zo zaciatku :) cerstvo nafarbena na cerveno hmm to bola nadhera to sa kazdy otacal :)a ked slnko svietilo ja som svietila ako neon :)
potom som dala tmavo hnedu farbu a prekrylo cele ruzove vlasy uz som bola natural colour ;)

jankaaaaaaaaa

nj. cervena sa vlemi rychlo vymyva, uz po tyzdni sa strati ten intenzivny odtien , ktory bol tesne po farbeni

cerven

ja som take mala presne take cervene chodila som ako semafor :) ale urobil mi to kadernik inak by som taku nevykuzlila.ak mozem poradit zajdi do kadernictva a sa opytaj ci ti moze nieco take vykuzlit na hlave ,lebo sama taku nenajdes v drogerke

ale !!!!! ta farba sa mi vyzmivala behom mesiaca som presla s cervenej na ruzovu a nakoniec ruzovkastu :( ale to je nevyhodaa cervenych vlasov
potom om ich zafarbila na hnedo ;)

owecka

určite je to retušované....veď saturácia a farebné filtre robia zázraky...a ak by sa ti aj podarilo dosiahnuť takú farbu, aby bola také pekná sýta a intenzívna musela by si to veľmi často farbiť

BRiliaant :)

tak som plavovlaska tak by mi to mohlo chytit :) uvidim skocim do kadernicky a spytam sa :) neverim ze to je retusovane lebo tak to fakt moze chytat a na blond este viacej ked si dam ziarivu cervenu