Biely kôn - pomoc

Príspevok v téme: Biely kôn - pomoc
luzerzulice

Dobrý den , v roku 2009 so mna spravili istý ludia bieleho kona, ked ma donutili podpisať pod nátlakom iste papiere na základe ktorých som sa stal konateľom istej obchodnej spoločnosti, v roku 2010 som podal trestné oznámenie za podvod, ale samozrejme to neuspelo ani na polícií, prokuratúre či ministerstve, chcel by som sa spýtať ako by som sa konateľstva v tejto firme zbavil, kedže ja nie som podnikateľ, som len bezmajetný student strednej školy, ktorý nevedie účtovníctvo ani nepodáva danove priznania, len by už chcel mať konečne pokoj....Bol som aj na živnostenskom urade na obchodnom registri na sudoch a z jednej inštitucie ma posielaju do druhej a nemá to konca, právnika si dovoliť nemožem, tak Vás tu prosím o radu, za všetky cenné rady vopred dakujem....

zena

@ Majka, čo ťa to tak irituje? Prečo? Lebo má taký istý alebo podobný problém! Pochopila???

@ Podnikateľ, všetci sme tu trúbky, len ty si lietadielko, však? Dostal o. i. kvalifikovanú radu od Defcona, tak tu nevyskakuj! Z nej si môže vybrať, je snáď svojprávny, keď je konateľom. Ak si ale myslíš, že máš v hlave viac ako len nadávky a si lepší ako advokát, tak tu nechaj na seba mail a pomôž mu! Ja si to ale nemyslím. Jediný kto tu mudruje, si ty sám. O.i. vieš veľké makové o nás a tam, kam posielaš nás, choď sám, snáď tie témy zvládneš, nebude to nad tvoju mentálnu úroveň, či? ; )

PodnikateI

Zena, jasne, pod si zalozit zivnost, pojdeme s tebou dat ti podpisat papiere. Zivnostensky - vy ste nesvojpravny, ze tu pridete s tlupou hlavohrudi? Ked neviete nic o bielych konoch, iba ste nieco citali a nepodnikate, tak tu nemudrujte!
Najvacsia blbost ist na policiu a este sa priznat, ze ste biely kon, ale ak chce niekto skoncit v base a po vyjdeni z nej sa obavat o svoj zivot, lebo natrel mafianov, tak nech sa paci. Boze aki ste tu vsetci naivni. Radte si tu o tom, ze zeny nechcu sex, ze niekoho nebavi zivot, ze ma maly penis a pod. , ale nestarajte sa do veci, o ktorych nic neviete a ktore mozu cloveka dostat do basy!

zena

@ Majka, ak nedokážeš rozoznať fejt, trola a nič neporadíš, zdrž sa nabudúce svojho ničnehovoriaceho komentára!
@ Podnikateľ, ty máš kristáľovú guľu a z nej si vyčítal, že sa jedná o s.r.o.? To je teda drzosť, tvrdiť a mať pravdu, že konateľ je zodpovedný?! A len tak mimochodom, najskôr ho posiela za advokátom. Inak vidno, že v tejto oblasti máš už "svoje" skúsenosti.

Defcon

Podnikatel, ty si riadny tupohlav.-))) co podla teba znamena ta skratka s.r.o. ? Myslim vysvetlit, nie ze je spolocnost s rucenim obmedzenym. Co to podla teba znamena ? Daj....

PodnikateI

Defcon ty vies asi ho.no o podnikani. Urcite si to nikdy nerobil. Ked niekde muklujes, tak nerad veci, ktorym nerozumies. Vraj zodpovednost konatela, a hlavne v s.r.o. ja ti poviem, co ta skratka znamena - spolocnost s rucenim OBMEDZENYM! V ziadnom pripade sa nepriznat nikomu, ze si biely kon, aby sa neprehodnocoval umysel a urobit fiktivne valne zhromazdenie a vzdat sa funkcie. Toto vie urobit kazda uctovnicka alebo sa to da aj tak, ze sa najde zapisnica z tohto ukonu na internete.
Urcite by som nesiel na policiu s tym a mal potahovacky s udanim tych ludi, ktori ma mozu zavrazdit z pomsty. Boze to su velmi hodnotne rady tu...

Majka12345

Veľmi zaujímave ako sa tu otvárajú témy staré niekoľko rokov, a keď má človek s niečím problém a potrebuje poradiť a založí novú tému, začnete tu písať, že je to troll, fejk a čo ja viem, čo ešte...

Defcon

Treba ist osobne za serioznym advokatom a zrusit na obchodnom sude firmu. Nechapem kvoli comu s takouto vecou niekto otravuje na stranke zdravie.sk, a nejde za advokatom. Treba si uvedomit, ze konatel zodpoveda za cistotu obchodovania a ak ste sa nechali ukvakat , ze za par drobnych pojdete sediet dlhe roky, tak ste pripad pre psychiatra. A nepomoze obrana typu: mna zastrasovali....., lebo ste mali milion prilezitosti ist k policajtom. Rovnako nepomoze obrana , ze ste nevedeli, lebo konatel vie vsetko o firme a navyse vas asi aj pouzili na vybery v hotovosti.....
Takze treba ist k policajtom, vsetko povedat a zrusit firmu. Nasledne zacne policia vysetrovanie, kde nikomu nic nedokazu, a vy skoncite na voziku. To je cena za blbost