Zuby - hnisavý vačok

Príspevok v téme: Zuby - hnisavý vačok
anonym_2137

Môjmu synovi sa spravil na zube na koreni vačok, zubárka mu ho otvorila, nechala ho otvorený a odvtedy už má zasiahnutý tretí zub. Nič sa s tým nerobí, má to otvorené. To chápem, keby sa zavreli, tak by mu to mohlo opäť hnisať. Sama zubárka sa čuduje z čoho sa mu to robí, no ja by som Vás chcela poprosiť, ak ste mali podobný problém, ako ste si pomohli. Ďakujem

mate59

ak nemá zub.sprchu,nech sa snaží vyplachovat inj. striekačkou,hrozí tu zápal okostnice, v pondelok by mal ist k zubnej znova.

anonym_2137

mate59 díky, tiež si myslím, že niečo s tým treba robiť, len neviem čo. Skúsim mu poradiť nejaké výplachy.

m25

mne sa raz spravil tiež taký vačok na dasne, ale po pár dnoch aj zmizol .. a odvtedy nič našťastie . k zubárovi som ani nešla ..

mate59

mala by spravit RTG,aby videla čo tam nie je v poriadku,tým, že to otvorila, hnis odteká, treba to aj vyplachovat, napr. zubnou sprchou, repíkom a pod.,ale treba konat !

anonym_2137

To som sa ho aj ja pýtala, že nie, lebo mu robili pred dvoma rokmi a nič tam nebolo. Je mi to čudné, veď čo bolo pred dvoma rokmi nemusí byť teraz. Tak neviem.