Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

Lola888

doubledog, tak tak, necital si Ester Vilar? :) ale to nie je iba o sexe, dovodom na neveru nie je vylucne iba to, ze muz nema doma kazdy den sex, ved ani s milenkou sa nepelesi kazdodenne, nikedy je to len raz za tyzden a aj to mu uplne staci

doubledog

ladida
diky za uprimnost

iste uznas, ze pre muza je taketo zenske spravanie mimoriadne frustujuce (dal zene nieco cenne, tj svoju slobodu a ochotu zalozit si s nou rodinu, co pre muza neni nic samozrejme a za to sa mu dostalo v podstate preradenie na nizsiu poziciu).

take prirovnanie:
ak to niekto zazije v praci (tj za velku snahu a obetu dostane niekto nizsi plat alebo povysia niekoho ineho), tiez zacne hladat ineho zamestnavatela)

a tak aj muz hlada inu zenu, ktora mu aspon na chvilku da pocitit, ze je pre nu dolezity.

lost

Maros75

hej je to zaujimave :)

ale tak ked sa mlade baby nechaju predat za par supov... ich problem.. (aby som nebol zaujaty, niekedy aj mlady chalani :D )

respektive neriesitelne.. spolocnost sa uz davno zblaznila a stratila svoju dostojnost pre par eur ci dolarov..

celkom sa mi paci aky maju strach - strach zo smrti. a preto si uzivaju kade tade :D

nie nadarmo sa hovori, ze smrt a sex su najvacsim motivatorom v zivote..

ladida

doubledog-absolutny suhlas.sama som si uvedomila nemilu vec,ze odkedy mam deti,manzel pre mne uz nie je to,co byval.absolutnou jednotkou su moji synovia a on to musi vnimat.ani sex uz nemame kazdy den ako predtym,lebo Ja nemam po tom celodennom kolotoci praca-deti atd chut.snad sa to casom utrasie,lebo inak aj ja som adeptka na "parohacku":)))

Maros75

Zaujimave......

Milujú lolitky, ale sexuálna deviácia to vraj nie je

Už stáročia „užívajú“ starší muži mladé a krásne dievčatá ako liek na dlhovekosť. CELEBRITNÍ „DEDKOVIA“ nie sú výnimkou. Nedávno k nim pribudol známy americký herec.
zivot.lesk.cas.sk

lost

prave davaju v TV , ze niekto (kelti?) mal taky ritual, ze zena zvadzala muza... a ked uz bol isty ze nieco bude... tak ho zozadu niekto zaskrtil, zabili ho a hodili do mociaru :D

lenze to je mimo kontext.. neviem co bolo predtym a co potom :) zevraj obete bohom..

ale zaujimave..

:D