IQ test

Deria

inac, inteligencia existuje bud vrodena alebo ziskana(to, co sa da naucit.) tych, zo ziskanou je dost, su to casto aj ludia, ktori maju vysokoskolske vzdelanie a v sukromi uplni blbci, ktori nemaju takt, cit alebo sa nevedia vobec spravat. najlepsie, ak ma clovek vrodene iq a k tomu ziskane. no ale pravdupovediac, hlupi to maju v zivote najlepsie, nad nicim sa hlbsie nezamyslaju a ziju bezstarostnejsie.

Deria

no teda, cumela som pri tom nekonecno, podla prveho testu som vraj genius (152) a podla druheho nemam ani na mensu (15), myslim, ze ani jedno nie je spolahlive.

jankaaaaaaaaa

to ze je clovek vysoko inteligentny , neznamena ze ma aj socialnu inteligenciu vysoku a ze ma viac stastia ci bezproblemovy zivot.. ale cim vyssie IQ (geniovia a pod.) tym nizsie socialne, rodinne, vztahove citenie.. ono sa to tak troska kompenzuje :D uplne dokonaly nieje nikto

0mega

asi tak :)

ale ked si vezmes, je to hovadina, lebo:

ak mas muz povedzme 140 a zena 100, tak prave zena to ma tazsie (hm, no povedzme ze pohlavie teraz nie je podstatne, som to mohol OPACNE napisat :D ale to je jedno), pretoze ten co ma 140 sa 100x castejsie stretava s ludmi s IQ 100 ako s IQ 140, cize ma 100x viac moznostisi na cloveka s IQ100 zvyknut, kdezto ten co ma IQ 100 ma 100x menej prilezitosti si zvyknut na cloveka s IQ 140 :)

neviem ci chapes co myslim :)

system

0mega: no ak mal ten pan IQ 50 a ona o 40 menej tak sa necudujme ze sa chcel s tymto elementarnym problemom podelit :D