Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

IQ test

Deria

inac, inteligencia existuje bud vrodena alebo ziskana(to, co sa da naucit.) tych, zo ziskanou je dost, su to casto aj ludia, ktori maju vysokoskolske vzdelanie a v sukromi uplni blbci, ktori nemaju takt, cit alebo sa nevedia vobec spravat. najlepsie, ak ma clovek vrodene iq a k tomu ziskane. no ale pravdupovediac, hlupi to maju v zivote najlepsie, nad nicim sa hlbsie nezamyslaju a ziju bezstarostnejsie.

Deria

no teda, cumela som pri tom nekonecno, podla prveho testu som vraj genius (152) a podla druheho nemam ani na mensu (15), myslim, ze ani jedno nie je spolahlive.

jankaaaaaaaaa

to ze je clovek vysoko inteligentny , neznamena ze ma aj socialnu inteligenciu vysoku a ze ma viac stastia ci bezproblemovy zivot.. ale cim vyssie IQ (geniovia a pod.) tym nizsie socialne, rodinne, vztahove citenie.. ono sa to tak troska kompenzuje :D uplne dokonaly nieje nikto

0mega

asi tak :)

ale ked si vezmes, je to hovadina, lebo:

ak mas muz povedzme 140 a zena 100, tak prave zena to ma tazsie (hm, no povedzme ze pohlavie teraz nie je podstatne, som to mohol OPACNE napisat :D ale to je jedno), pretoze ten co ma 140 sa 100x castejsie stretava s ludmi s IQ 100 ako s IQ 140, cize ma 100x viac moznostisi na cloveka s IQ100 zvyknut, kdezto ten co ma IQ 100 ma 100x menej prilezitosti si zvyknut na cloveka s IQ 140 :)

neviem ci chapes co myslim :)

system

0mega: no ak mal ten pan IQ 50 a ona o 40 menej tak sa necudujme ze sa chcel s tymto elementarnym problemom podelit :D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

IQ test - Fórum - ZDRAVIE.sk