Antikoncepcia Laurina končí?!

Príspevok v téme: Antikoncepcia Laurina končí?!
dessa

dobrý večer
chcela by som sa spýtať, či nemá náhodou niekto informácie o tejto HAK. v každej lekárni ktorú som navštívila majú tabletky s expiráciou do októbra 2011. ani moja lekárka nemá informácie, či sa už len dopredáva alebo ako to s ňou naozaj je.
keď končí, musím si nájsť náhradu/
ktorá trojfázovka vám najviac vyhovuje?

maruska111

tak opat budem mat mesačnu pauzu...aku inu hak odporučate na akne? zatial som skusila len laurine a minervu ale len mesiac takze na pleti sa učinky neprejavili...dakujem

maruska111

tak gynekologicka mi povedala, ze pauzu si musim robit lebo idem na novu hak..tak som zvedava ako to dopadne tentokrat :)ale dakujem za odpoved..dufam ze pauzu uz robiť nebudem

jankaaaaaaaaa

maruska: ziadnu mesacnu pauzuu si absolutne nemusis robit ked prechadzas na inu hak, ked ju prestali vyrabat. na druhu hak prejdes normalne po 7dnovej pauze ako keby si nic nemenila. alebo neurobis pauzu a pokracujes dalej a mas to napisane aj v pribalovom letaku
po minerve ti lekarka odporucala robit pauzu asi kvoli tomu, ze ti nesadla a aby si odsledovala ze tie neziaduce ucinky naozaj suvisia s minervou

maruska123

tak lebo pred tym som uzivala minervu, nesadla mi a lekarka mi povedala ze musim urobiť mesiac pauzu pred tym ako začnem uzivat novu hak laurine..kedze laurine uz nevyrabaju, tak ma čaka opat mesacna pauza...

maruska123

inač lekári majú prehlad o tom aka HAK sa už vyrabať nebude? lebo mne Laurinu vypisala začiatkom oktobra, takze uživam ju mesiac a možem mat opat mesiac pauzu ked mi predpise inu :(

evka85

no ja beriem ten marvelon prvy mesiac, koncim balenie, ale tiez sa necitim ktovie ako po nom:-( Pocas lauriny nebol ziadny problem. Rozhodla som sa ale, ze dalsie balenie uz brat nebudem. Musime si davat lepsi pozor :-)