Mihálnice 3D - skúsenosti

Karla999

Moje skúsenosti s mihalnicami dopadli katastrofálne dávala som si ich minulý rok a už nikdy v živote by som si to nedala po dvoch hodinách ukrutneho stipania a slzenia oči som ich konečne otvorila oči som mala celé krvavé a mihalnice tvrdé no skratka žiadna prirodzenost po týždni som sa ich sama zbavila ale moje boli v ubohom stave tak kúpila kuru za 50€ a mihalnice mi za dva týždne pekne narástli a zhustli takze ja osobne neodporucam.

Tam

Ahojte ja mám super skúsenosti s babou z TT pracuje doma a cena za nové mihalničk je iba 13 eur a sú ozaj pekné a kvalitné pretože jak mi aj ona povedala čo si baby kupujú do salónov materiál nestojí na jednu zákazníčku viac ako 5 eur tak ona to robí za lacnejšie nie jak tie predražené v salónoch ak máte záujem pošlem vám kontakt

mmmmmmmmmmmm

ahojte, ak mate niekto zaujem o kupon na 3D mihalnice, mam za 20€ kupon, avsak ja si ich nemozem dat, mam alergiu :( kupon sa da aplikovat v BA, pre blizsie info sa kludne ozvite SEM a potom mozeme vymenit kontakty.

Pekny den

Lucinečka

Ahojte :) Tak ja som sa tiež odhodlala a dala som si spraviť mihalničky u certifikovanej baby, ktorá mi robí aj nechtiky :) nechtiky mi od nej drzia aj 5 tyždnov a sú krasne....s mihalničkami to bolo trocha ine...samozrejme tiež skvelo odvedená práca ale zistila som, že mi príliš rýchlo rastu nove a vypadavajú staré, takže po dvoch týždnoch bola vyplznuta :) ...ale inak boli všetky krásne :) vhodne hlavne pre slecny ktoých vlastné mihalnicky ani nevidno :) a su vhodné aj na bezne nosenie, treba si len zvoliť správnu dlzku a hrubku :) spiralku netreba pouzivat lebo sa zvykne hrudkaviet :)jediny problem som mala pri umyvani ocii...samozrejme ze som sa bala ze si mihalnice pokazim takze som si zacala umyvat tvar zvlastnym sposobom ale da sa to :D :D

salonchrysta

Milé žienky,už bolo veľa popísané o 3D mihalniciach.Niektoré ich chvália,iné hania.Pravda však je,že 3D mihalničky sú jedna úžasná vec.Krásne vám otvoria očká a skutočne sa už netreba pri nich vôbec maľovať.Záleží len na tom,kto vám ich aplikuje,koľko má skúseností s prácou s nimi,aký používa materiál,ale hlavne-či má certifikát na prácu s nimi.Dnes robí neskutočne veľa dievčat tieto mihalničky. Snažia sa tak privyrobiť si,ale nemyslia na to,ako dokážu svojím neodborným aplikovaním zničiť žienkam mihalnice.Je pravda,že tieto vám síce neskôr dorastú, ale čas kým sa obnovia môže trvať aj 2-3mesiace.Z takto neodborne vykonanej práce potom pramení negatívny názor na ne.Ja osobne aplikujem mihalničky v mojom salóne už 2 roky a mám skutočne veľké množstvo spokojných zákazničiek nielen zo Žiliny,ale aj z okolitých miest,ktoré mi chodia na dorábku raz za 4-7 týždňov.Ale máte tiež pravdu tie,ktoré máte práve negatívne skúsenosti s nimi.Pravidelne mi totiž prichádzajú nové zákazníčky s neodborne aplikovanými mihalniciami, ktoré potom prerábam aj 2 hod.Preto si veľmi rozmyslite,komu si dáte urobiť mihalničky,pýtajte si cerftifikát a foto z vykonanej práce.Nieje pravda,že doba aplikácie trvá 2,5hod.Ja používam kvalitné rýchloschnúce lepidlá,kde je doba schnutia 1-2sek.a prax a zručnosť mi umožňuje aplikovať mihalničky do 1,5 hodiny, pričom nie sú vôbec zlepené a krásne si ich môžete prečesávať. Ktorá máte záujem, pozrite si môj album s 3D na facebooku-salonchrystal v Žiline,kde nájdete nielen moju prácu,ale aj opravu neodborne urobených mihalničiek.Ak máte akékoľvek otázky, kľudne mi napíšte alebo zavolajte, rada vám poradím a odpoviem na otázky.
Kontakt:salón CHRYSTAL: tel.0905538233
email: chrystal@centrum.sk
facebook: salonchrystal

3Dmihalnice

Kocky ak mate zaujem o 3D mihalnicky v BA, mozte si pozriet moju pracu na fb. Momentalne tam prebieha aj sutaz o nove 3D mihalnice.
www.facebook.com
:)

lonie

Ahojte, rada by som prezentovala svoj zazitok s umelymi mihalnicami,semipermanentne alebo 3D a podobne, pred dvomi tyzdnami som si povedala, kedze idem na ples dam si to... tak som si to dala spravit znamej, ktora ma za sebou kurz no po 3hodinach umorneho lezania, som ledva otvorila oci, lebo som mala zopar pozlepovanych mihalnic spodne s vrchnymi, trochu bolestivo mi to oddelila no pri pohlade do zrkadla som zistila, ze ich mam akosi malo, ale uz som nemala chut tam lezat dalsie hodiny, ok po 4 dnoch som sa rozhodla, ze si to dam dorobit inej zenskej v salone, ta sice bola podstatne rychlejsia, ale zase po otvoreni oci sok, tiez som ledva otvorila oci, ale tento raz preto, ze som ich tam mala tolko, ze viecka boli tazke...po prichode domov som zacala nervozne precesavat s kefkou mihalnice a zistila som,ze je to divne,krive alebo co...tak dalsi den nasledovalo opat uprava toho ''divneho'' najprv to dala rozpustadlom dole a potom znovu nalepila, znovu to bolo divne, tak este to opravila a znovu to bolo otrasne, tak som sa nasrala a povedala jej nech to da vsetko dole, a to este len nastal HOROR... NIKDY V ZIVOTE SI TO UZ NEDAM... hodinu a pol brutalneho stipania,katastrofa,ako keby mi sol sypali do oci. A ani potom mi nedala vsetko dole,teraz bojujem s lepidlom, ktore mi na mihalniciach zostalo, som z toho nervozna, moje dovtedy pekne mihalnice su teraz jak osklbana sliepka. Tak baby rozmyslite si KOMU a CI VOBEC si davat tuto ''paradu'' :D

nats

prosím kočky napíšte mi kde v žiline sú dobré..aké máte skúsenosti..plus cenu..dakujem moc:) /napr na 567KvieTok@azet.sk