Schudni raz a na navždy

Príspevok v téme: Schudni raz a na navždy
Mirka K.

Napíš mi svoj príbeh

Volám sa Mirka K. mám 25 rokov a 2 deti. Môj problém s váhou nastal keď som si všimla ako veľmi mi začínajú byť tesné nohavice. Nikdy som s váhou problém nemala pretože celý život športujem a stále vážim 63 kg. Pomyslela som si, že to sa mi určite len zdá keďže sa snažím zdravo stravovať a cvičím 6 krát za týždeň. Nedalo mi to a postavila som sa na váhu, bolo mi do plaču lebo som tomu nemohla uveriť pribrala som 5,3 kg behom 2 mesiacov. Bola som veľmi nahnevaná a snažila som sa v tom nájsť zmysel. Nemohla som tomu uveriť. Keď sme mali ísť s babami von, nemohla som si dať ani sukňu ako sme sa dohodli. Pretože som sa nemohla na seba ani pozrieť. Vyskúšala som si celý šatník a obliekla len čierne nohavice a dlhé tričko jednoducho to čo ma zužovalo. Samozrejme baby sa na mňa nahnevali pretože boli to priateľky ktoré majú po 40-tke
a oni boli v sukni a ja nie. Začala som si dávať pozor na to čo za deň pojem. Prišla som k zisteniu že by som stále niečo jedla, pretože som neustále hladná. Nemám žiadnu energiu a vkuse som unavená aj keď som spala 8-9 hodín denne. Svoju energiu som dopĺňala sladkosťami. Začali ma bolieť kolená. Keď som prišla s tým za odborníčkou povedala mi, že pôvod mojej bolesti môže byť aj z toho že mám preťaženú pečeň a žlčník. Myslela som si, že je to z únavy a z nadmernej fyzickej aktivity. Jej podozrenie bolo pravdivé. Pečeň som zaťažovala tým čo som jedla a stresom ktorým som mala. O dva týždne ktoré som sa kontrolovala som sa opäť postavila na váhu a váha mi ukázala 69,9 kg. Pomyslela som si, tak toto čo je som tehotná či čo? No moje zúfalé úvahy sa ukázali ako nie pravdivé bola som znechutená a vyhlásila som že no a čo tak starnem. Manžel mi veľmi pomáhal tým, že si ma doberal rozprával mi ako sa mu páčim takto guľatučká. Bola som zúfalá a hlavne mi bolo zo seba nanič. Nemôžem nič nosiť lebo vo všetkom si pripadám tučná a nepríjemne stiahnutá. Pôvodcom mojej už nadváhy bol hlavný činiteľ stres ktorý som zajedala riešila nesprávnymi stravovacími návykmi. Po všetkých zisteniach som urobila patričné opatrenia a opäť sa radujem zo svojej pôvodnej váhy ktorú si držím. Moje sebavedomie, energia a chuť žiť na plno je späť. Som tvorcom svojho vlastného života. Chcete poradiť aj vy a to úplne zadarmo ako dosiahnuť zmenu vašej hmotnosti? Napíšte mi svoj príbeh s čím potrebujete poradiť, čo vás trápi a čo by ste radi zmenili vo svojom živote. Ak skutočne máte túžbu a chcete zmeniť svoj život určite Vám pomôžem. A to bez stresu, obmedzovania v jedle, únavy, depresie, bolesti hlavy... Je to veľmi jednoduché a na každého to rovnako funguje pretože všetci máme telo z rovnakého materiálu. Píšte reactivelife@gmail.com.

Mirka K.

ninka255

Mirka, keď už tak veľmi chceš pomôcť,prečo to nenapíšeš sem na verejné fórum? určite by to ocenilo veľa ľudí.