5 tt prosim poradte

Príspevok v téme: 5 tt prosim poradte
kacorka27

mala by som byt v 5 tt mala som 2 pozitivne testy, menzes som nedostala. k doktorovi sa chystam az za tyzden.
prsia ma bolia cim dalej tym viac, chodim casto cikat a bolieva ma podbrusko a hlavne picha, uz tyzden mavam zvysene teploty 37,5, obcas mi byva aj nevolno ale asi len kazdy 2-3 den. teraz som dost nervozna lebo naposledy mi bolo nevolno vcera rano asi len 10 minut. myslite ze je to normalne? nemalo by mi byt zle kazdy den?

macka26

kacorka... velmi divne to vyznelo... a obcas sa tu velmi krasne baby nudia... tak to vyznelo vselijako. zle ti byt nemusi... nie je to pravidlo hlavne sa nestresuj...

Weva

Ono to je tak ze clovek inak len teoretizuje a je uplne ine ked ide o Tvoje tehotenstvo a Tvoje babo... zrazu Ta napada kopec otazok a chces vsetko urobit spravne :) Nedaj sa!!!

Ja som prave v 35tt a uz sa strasne tesim na nasu dcerku! Uvidis, vsetko dobre dopadne a uz len vidiet tu gulicku na prvom sone je genialny hrdy pocit!

kacorka27

Weva dakujem za pekne slova :) no je mi blbo dnes mi bolo cely den :) o tej teplote som citala ze to je normalne, je to reakcia tela, ved sa nato opytam lekara :)

macka26 uznavam napisala som to trochu blbo, viem ze nemusi byt kazdemu zle to je jasne, len my bolo divne ze mi to zrazu prestalo

macka26

si po sebe precitaj a necuduj sa.. to ze je niekomu zle nie je znakom tehotenstva. nema ho kazda, a nie je to nutnost. to by si ale mohla vediet.

Weva

Kacorka - nic si z nich nerob - obcas vedia byt riadne jezibaby :) Gratulujem k tehotenstvu. Ako sa citis medzi casom? Ono ako pisala Elza ta teplota by nemala byt, ale kazde telo reaguje inak. Mne napriklad vobec nebolo zle, ani raz takze to je tiez individualne. Ak mas este otazky pokojne sa pytaj!!!

kacorka27

urazat ma nemusite vobec ma nepoznate. len som sa bala ci je vsetko v poriadku lebo po babatku strasne tuzim. k lekarovi idem v piatok. potrebovala som trochu poradit a povzbudit a namiesto toho som tu nasla taketo odkazy, ze som sem vobec pisala