Čo si s ňou počať? Prosím o radu

Príspevok v téme: Čo si s ňou počať? Prosím o radu
Tomas246

Zdravim,chcel by som sa nieco spytat resp. poprosit o radu, mozno sa vam to co napisem bude zdat v porovnani s ostatnymi problemami neskutocne detinske a malicherne a urcite ste nieco podobne citali uz milion krat ale aj tak...
Ide o to, ze chodim na vysoku druhy rok a zalubil som sa do jednej mojej spoluziacky, citim k nej ohromnu naklonnost, neustale na nu
musim mysliet, v jej pritomnosti sa citim fantasticky, ked sa spolu rozpravame a usmeje sa na mna tak som ten najstastnejsi clovek na svete :)
Ja viem ze to znie strasne sentimentalne, ale nemozem si pomoct :).....Myslim si, ze este nikdy s nikym nechodila, pripada mi to tak, akokeby kazdeho potencionalneho partnera alebo kohokolvek, kto ma o nu zaujem brala absolutne automaticky iba ako kamosa, ako keby vobec nemala zaujem o
vztah alebo o lasku, janeviem....niekedy mam pocit ze aj ona ma rada mna, inokedy sa mi ledva pozdravi alebo si ma vobec nevsima. Zbieram odvahu na to,
aby som jej odhalil svoje city k nej, tak by som sa vas chcel baby spytat, ze co by ste vy robili keby vam niekto vyzna lasku, alebo keby vam iba povie ze sa mu strasne pacite.......zlakli by ste sa? vysmiali by ste toho dotycneho? znenavideli by ste ho?

sweater

dufam ze som to este stihol skor ako sa nieco udialo, HLAVNE JEJ NEVYZNAVAJ LASKU, skus sa snou viac zblizit, mozno pozvat ju aj so skupinou kamaratou niekde (myslene ako hromadna akcia), uvidis ako sa to bude vyvyjat, potom ked tak vy dvaja, proste nehupsni nato hned, pozoruj jej reakcie, bavte sa viac o osobnych veciach atd. skus to nejako rozvyjat, ale hlavne jej nepovedz ze ju lubis az po usi, je to smutne ale to by bolo 99% fiasko...

xy:)

nie.. nebudes vyzerat ako zufalec, das jej najavo, ze ti na nej zalezi. kedze ta uz volala von je to ine, akoby ta vobec nikdy nikde nezavolala.

xy:)

a to co je za otazku, samozrejme, ze ju mas zavolat von a nie este raz ale minimalne 10krat, musi predsa vidiet nejake usilie na tvojej strane.

Tomas246

ivana 45, no ved ok ja som ju von zavolal tiez a povedala ze by isla,ale ze ma vela prace, a mam to skusit este raz teda, ci?

xy:)

nuz, tak zatni zuby a namier si to do kostola :D asi chce, aby si jej sympatie prejavil ako prvy.. tak do toho, chod von ked ta zavola s kamosmi, a preco nie, nie je na skodu veci poznat s kym sa bavi..