Stratena dusa bludiaca

Príspevok v téme: Stratena dusa bludiaca
Humus

Cawte fakt uz sa asi utyram:(je mi na nic zo seba ze nic neviem som uplna nula,robila som stetku fakt ako moze niekto povedat ze je to super tak mu prajem nech to robi a bude mas zo seba nadherny pocit aka je handra a spina:(neviem sa stym vysporiadat zmierit nic:(uplne sa citim zle spatne napchavala som sa sladkostami aby mi to preslo aj tak som nic nevyriesila

čerešňa

Tak nehľadaj pomoc u druhých, spoliehaj sa len na seba, nemysli na to čo si prežila a čím si bola. Odpusti si TY sama za to čo si robila a pokús sa, aj keď s odratými ušami pracovať na tom, aby bola z Teba žena, akou by si chcela byť. Nepodarí sa Ti to úplne, ale ak sa vynasnažíš aspoň sa k tomu priblížiť, budeš so sebou spokojná a to je prvoradé.
Hlavne nezabúdaj, že nik Ťa nemôže súdiť za minulosť, lebo možno každý by sa v Tvojom prípade zachoval tak isto. Páči sa mi, že chceš zmenu a to je dobrý začiatok. Držím palce.

Humus

Nie mam 19 a som prijebana ze som to urobila som nevedela ze to ma take nasledky na zivot:(co mam robit???nemam dobru rodinu co by mi pomohla teda nikoho