našla som v jeho skrinke ihly

Príspevok v téme: našla som v jeho skrinke ihly
maťulkáááááá

ahojte,chcem vás poprosiť o názor čo robiť dalej lebo som v ... .žijem s priatelom asi rok už,po pol roku sa začal spravať divne : večer išiel von prišiel ráno o piatej (výhovorky že bol som v práci si robiť robotu to mu nežerem)alebo prišiel o 1-2 v noci no do rána nespal neľahol si kumne, zavrel sa do izby a čumel do notebooku pričom internet nemáme takže nevem, ráno ked idem za ním oči má jak veverica pod chvostom, jest mu nechutí,výbuchy nervov - hádky, niekedy je rozlietaný a musí niečo robiť,ide ma z toho už poraziť, máme aj finančné tazkosti a to pracujeme obaja - nezistila som že by peniaze niekam odnášal, včera som hladala fakturu za elektriku a nasla som sáčok od ihli aj striekačky - ta fasa ne?? tak som išla do jeho izby a tam som našla už ihli a striekačky, lyžičky, zapalovač aj nové aj použité - povedzte mi čo ten chlapec berie?? pervitín alebo čo za humus??? a ako to funguje čo robí s lyžičkami???a čo mam teraz vlastne robiť??? ako to riešiť dalej??? mám ho opustiť??? ked možno naše spoločné bývanie ho k tomu dohnalo alebo čo si mám o tom myslieť??? neviem či mu mám pomoct alebo sa na neho vysrať koli tým klamstvám a zatajovaniu, a čo jeho rodičia mali by o tom vedieť?? oni su užasní...poradte mi prosím lebo sa asi zbláznim .

Maoam

mysliet na seba, svoje zdravie a bezpecnost

odfot si tu skrinu s jeho vecami, ihlami a striekackami a odfot si ho aj ked vyzera ako vy zera, to len pre pripad, ze ti nebudu verit (hlavne jeho rodina) a budu ta obvinovat

ludia potrebuju mat dokazy aby uverili...a co mas povedat? no pravdu predsa!

maťulkáááááá

to by bolo najjednoduchšie ale ja neviem ako sa zachovať voči nemu čo mu povedať ako zareagovať - v živote som nepomyslela že niečo také budem musieť riešiť a jeho rodičom??? čo povedať ??? nemám predstavu ako dalej , čo je správne???

Maoam

to je uplne sumafuk CO berie, utekaj!!! a co najrychlejsie, byvanie nebyvanie moze ta este dacim nakazit alebo bude nepricetny, nieco ti spravi...PREC od narkomana