Panna u gynekologa - cez konecnik alebo cez posvu?

marek k

Ano maš pravdu,je to pod uroven ked si tam take veci davaju,a niektore si tam davaju aj žive nevinne stvorenia.Som zvedavy ako by to vysvetlovala svojmu chlapcovi.

čudujem sa

ja si to tiež myslim davat si tam autička,kefku,plastelinu...v prvom rade je to nehygienicke,uchilne a hamba pre dievča na to len mysliet,nie to ešte zverejnovat ake je to dobre.

???!!!

sorry že sm ti povedala že maš pubertiacke myslenie,však aj my dospely možeme rozmyšlat tak trocha po pubertiacky...

andie

aj ja sa ospravedlnujem, ale tusila som ti menej rokov..:)no kniha je kniha a poviem ti, nebola to sranda dostat do indexu skusku z anatky, ci histoly, takze o knihach mam celkom prehlad:)

lilinka

Fajn, ok, vzdavam sa :-)))) Mam 22, priznavam ze tym konstatovanim o rozmeroch som to prehnala, ale kniha je kniha. Som clovek, ktoreho vytaca, ked mu druhi neveria a dost tvrdohlavo si stojim za svojim. Tak uz prestante reci o infantilnostiach. Naozaj som to myslela dobre a ak som sa niekoho dotkla, ospravedlnujem sa. Prajem vam krasny vecer;-)) A uz sa prestante natahovat.

???!!!

ta lilinka ti to určite nepovie,ja si myslim že ma nanajviš tak 15-16rokov z jej slov je to pubertiacke myslenie...