Rast do výšky

Príspevok v téme: Rast do výšky
Danny16

Mám už 16.Momentálne sa venujem zatiaľ \\\"TROJBOJU\\\" 1 a štvrť roka ....lenže o dva týždne sa to radikálne zmení.Moja aktuálna telesná výška je zatiaľ 173cm,a teraz hlavne k veci,mohol by som pravidelným zdravým športom (BEH a Plávanie) + pestrou zdravou stravou ovplyvniť moju neznesiteľnú výšku a dosiahnuť aspoň takých 185cm ? ..že vraj čo som počul sa rastie cca do 25 rokov ako kto ...a ešte niečo,mohli by ste mi predpísať prosím niekto z Vás ten pravý správny jedálniček?Ďakujem za skoré odpovede :)

ahjaj

dobreuz, niekto rastie do 16, niekto do 18, niekto do 21, ojedinele aj dlhšie. Nedá sa povedať určite, či Janči narastie.

dobreuz

Ahjaj no neviem, možno je to individuálne, ale ja nerastiem od 16tich rokov. V 16 tich som dosiahol 192 cm a odvtedy mám stále rovnako.

ahjaj

janci, gymnastické cvičenia najmä, a budeš rásť do cca 21 rokov - maximálne do 170 cm, viac už asi nevydoluješ. Ešte taká otázka, akú máš hmotnosť?

Janci761

Dobrý deň neviete mi poradit ako zvisit ešte par cm lebo vo svojich 18-stich mam vyšku 165cm tak chc by som ešte aspoň 5cm
Ďakujem...

1234567890

Mám 14 rokov a len 164cm a to ma mama 170cm a otec 182 neviete mi poradiť čo mam robit aby som za rok aspoň 10cm podrastol?
Ďakujem za odpovede

1234567890

Dobrý deň prosím vas čo mám spraviť aby som do roka vyrástol aspoň 15 cm?
Mám 14rokov a len 164cm
Za radi ĎAKUJEM