priatel sa nechce ženiť

Príspevok v téme: priatel sa nechce ženiť
Michala11111

ahojte, vec sa má tak že sme spolu 6 rokov z toho 4 roky spolu žijeme. Ja mám 25, on 30, čo si myslím je vhodný vek na svadbu a dieťa. Ja už túžim po dieťati a po svadbe on nechce o tom ani počuť. Je pravda že náš vzťah nikdy nebol ideálny, bolo tam vela rozchodov, nezhôd no napriek tomu sme ostali spolu a lúbime sa. No ja už neviem čo dalej cítim hroznú neistotu už nechcem strácať zbytočne čas premárniť dalšie roky s ním ked si nemáme založiť rodinu. Ešte kým som ako tak mladá mám šancu si nájsť niekoo iného kto sa bude chcieť ženiť a mať dieťa. Ked to spolu budeme ťahať ešte dalších 6 rokov potom si koho nájdem? Prosím o radu a bola by som rada keby sa vyjadria aj chlapi lebo nerozumiem tomu ked sme spolu 6 rokov spolu žijeme tak prečo nie svadba?

tamariška

vies, chlap sa ozeni aj v styridsiatke, lebo muzov je stale menej a slobodnych zien stale viac. ale zena po tridsiatke to uz ma tazsie. podla mna on si nie je isty, ci chce prave teba, preto sa tomu vyhyba. mozno sa fakt o par rokov rozidete a ty to budes mat ovela horsie ako v terajsom veku. na tvojom mieste by som sa s nim co najskor rozisla. co je z lasky, ked nema byt naplnena. a naco mi je chlap, na ktoreho sa nemozem spolahnut.

jajka001_

bingi myslim ze je ich celkom dost, len ich najst a spoznat :) aj tie slusnejsie baby ked vidia ze leti byt "light" tak sa zacnu menit k horsiemu...dvihnite si latku, chalani, aj baby budu kvalitnejsie :)

bingham

jajka...ale budme trosku uprimny...skus ty ako zena...povedat....kolko dievcat rozmysla ako ty....no mohli by sme hladat...takze ber to aj z tej strany... :)

Maoam

bingham, poznala som chalana ako ty, s takymto pristupom, do 33 bol presne taky isty, vzdy cool, baby len na sex az raz prisla baba, ktora bola uplne ina ako vsetky ktore dovtedy mal a on sa zalubil - ale ona ho mala uplne na haku...

dlho trvalo, kym ju zlomil, uplne bol do nej hotovy a aj ju poziadal o ruku :-) su dodnes spolu...uz tusim 6 rokov nejak tak

tak vidis, mozno sa to stane aj tebe?

jajka001_

ked sa ozenis davas najavo ze si sa rozhodol prave pre tuto jedinu zenu. ze ostatnym davas zbohom a idete si budovat hniezdecko a rodinku. samozrejme malokomu to dnes vydrzi. ale su take pary. a este stale je ich dost. ked su zadani, uz ich tak neopaluju ti slobodni, maju iny styl zivota - proste uz niekomu patria a ini,teda aspon ti zodpovedni, ich neotravuju a nebalia. cize maju o problem menej a mozu sa venovat rozvijaniu vztahu. bingi predpokladam ze tvoje vztahy su zatial viacmenej len o sexe :) ale su aj hlbsie zalozene vztahy

bingham

inak....musim suhlasit...ze niektore zeny davaju do vztahu naozaj vsetko....a rodina je pre ne prvorada...take zeny si velmi vazim....a myslim ze jajka k nim patri :)

ale kedze ja sam seba poznam...tak viem ze to nemozem uz len z lasky k tej zene spravit...ze si ju zoberiem...aspon zatial :)