minerva vs. vreya help

Príspevok v téme: minerva vs. vreya help
SHFB

ahojte. chcela by som sa opytat na skusenost.. kedysi som brala ant belaru. teraz dva roky nic..ale chcem sa vratit k antikoncepcii. neviem vsak ktora by mi najlepsie sadla. potrebuje sa zbavit nadmerneho ochlpenia, akne a silnych bolesti pri menstruacii. rozmyslam nad minervou .ale kamoska si pochvaluje vreyu. tak co z toho? dakujem

jankaaaaaaaaa

majly :DDDD nie. iba po 10mesacnom uzivani najsilnejsie hak sa MOZU chlpky MIERNE zmiernit a trocha zosvetlit. ale to vacisnou len v pripade, ak zena trpi nadmernym ochlpenim vplyvom zlej funkcie hormonov

jankaaaaaaaaa

vsetky jej ucinky trvaju len pocas uzivania !!! vysledky sa prejavia tak po pol roku, lenze dlhsie ako rok sa brat nemoze! po vysadeni, sa vsetko vrati do starych kolaji uz prvy mesiac. plet sa vacsinou zhorsi este viac ako bola predtym. a nehovorim o rizikach ako rakovina prsnika, a pod.

Hana44

a v akych cenach sa pohybuje Minerva? mam podobne problemy pre ktore asi zacnem uzivat minervu tak som zvedava na jej ucinky,dufam ze budu dobre

jankaaaaaaaaa

minerva a vreya je to iste. su obe napodobeniny originalnej hak diane 35. ale s vyberom hak ti poradi lekar, on ti ju musi vybrat, nie 12 mesiacove tuto hak nesmies uzivat viac ako 12 mesiacov. ak mas problemy s nadmernym ochlpenim a akne, dja si vysetrit hormony