Darček priatelovi - MAXIMALNY PROBLEM

Príspevok v téme: Darček priatelovi - MAXIMALNY PROBLEM
jahodka123

Môj priatel je dosť komplikovaný, čo sa darčekov týka. Ja mám vredy už tri mesiace pred každým sviatkom. Keď mu pošlem nejaké handry, nech si vyberie, čo sa mu páči, tak sa mu nič nepáči. Nikdy. A keď mu poviem, nech si vybere sám, tak nevie čo atď a pak si aj tak niečo kúpi sám. To, čo som mu dala vysí od novoty v skrini a preto mu oblečenie radšej sama už nevyberám. Ale ani s ním to nejde... Z elektroniky už má hádam všetko, ja fakt neviem, čo mu dať. Tak mi povedal, nech kašlem na to, nech mu proste nič nekupujem. Ale to zas ja teda nechcem takto. Ja už neviem, čo mám vymýšlať, aby som ho prekvapila a hlavne potešila. Už asi len tandémový zoskok alebo let balónom, ja už fakt neviem. Aj vy máte niečo podobné doma ??

xxxxxxxxxxxx

chlap je spokojny ked je najedeny a vysexovany tak nejak tak ...pozvi ho na veceru a potom do postele...alebo daco do auta co mu treba este toto ked je autickar...ja uz neraz som sa spolahla na auto lebo tam stale cosi treba

jahodka123

Má 24, hobby asi žiadne, nie je na ne čas, takisto ako ja nemám žiadne a peňazí tak přiměřeně. On mne vždy trafí niečo perfektné a vždy to je drahšie a kvalitné. V rodine si darčeky nedavajú, to je téma sama o sebe.. A janka naramok, prsten, hodinky, retiazka - to nehrozí :) Jediné, čo viem, čo ho poteší je kvalitná futbalová lopta a tú mu aj idem kúpiť, ale to je jedna vec a posledná záchrana. Ale my si nedávame darčeky len na sviatky alebo tak. My si ich dáme aj keď na to nie je žiadny dôvod. Len už ma začína štvať, že málokedy niečo trafím. On mne vždy trafí, má super vkus.

ivana45

tak aspon napis, kolko ma rokov, co robi, ake ma hobby, ci ma vela alebo malo penazi.
Ake darceky dava on tebe?
Ake darceky si v jeho rodine davaju k narodeninam, na vianoce ? ... mozno ta nieco inspiruje