Ovocná diéta

watermelon

to myslis vazne s tou otazkou? ak je to ovocna dieta tak neviem co by v nej robili syry. mimochodom na syroch si zavisla len obsahuju daku formu opiatov, robia ludi zavislymi. to preto lebo mlieko jedneho druhu je urcene pre babatka toho druhu a aby bolo zarucene ze ho dietka budu pit tak su v nom aj take latky. syry su navyse strasne tucne, od nich urcite neschudnes a rozhodne sa neprecistis, obsahuju okrem ineho kazeiny - lepidlo pouzivane v priemysle, ktore krasne zanasa creva.

xdanielax

ja tiez poznam viacero frutarianov, resp. raw veganov - cize ludi co jedia len surove nezivocisne produkty. Ako tu uz bolo spomenute, davaju pozor na to, aby neboli prilis chemicky osetrovane atd. Vyhovorky akoze nebudem jest ovocie v zime lebo.... neviem co, u nich samozrejme neplatia. A su zdravi, (az na par vynimiek) ziadne vychudnute palicky - najma ti co sa venuju sportu .. je to aj na nich vidiet :-))

Strawberryca

citala som este ze mozem si dat aj pecivo celozrnne denne...ale ze bez mliecnych vyrobkov..takze musim vylucit aj maslo ci syr? som na syroch tvrdych dost zavistla tak preto sa pytam :) a jogurt si asi tiez nemozem dat ze?neviete mi vysvetlit preco?

bingham

BJ...neviem teda...komu som este okrem teba vypichol...niekomu...nieco..z kontextu...ale ked sa mi to zdalo byt podstatne tak asi ano...moze byt...urcite si to nesledujem :DD

a tu vetu z toho odseku som vybral preto...lebo ako jedina...nebola uplny blud...(aj ked sa mi tam nepacilo to slovicko ZDRAVO) takze asi tak...a tvoj nazor...ze sa da zit cisto na ovoci...ma prekvapil aj u teba... :)

watermelon

sorry BJ ked mne to prezivanie znelo negativne ale asi som uz moc hakliva lebo s mojim stravovanim maju vzdy ludia problemy...

watermelon

strawberryca: da sa schudnut, tvoje telo bude palit narozdiel od ostatnych diet naozaj tuky. len sa neobmedzuj a jedz do sytosti. je to uzasny sposob stravovania, ja tak jem skoro 2 roky, stravovala som sa tak aj pocas tehotenstva, nebola som raz chora za cely cas, a ovocie nezvysuje hladinu cukru, aspon mne urcite nie, lebo mi robili krvny test na cukrovku pocas tehotenstva vsetko bolo ok. na ranajky som mala zjest typicke ranajky - cize u mna kopce ovocia a potom mi vzali krv.

BJ

Este, pri ovocnej diete si treba dat pozor na castu chybu, a to, aby ovocie nebolo z takychto sadov imageshack.us

To sa potom moze diat naozaj vselico. :-)

BJ

bingham, vsimol som si na tebe velmi zaujimavu vec. Ty vzdy vypichnes niekomu nieco z kontextu, vacsinou za ucelom, aby si sa pobavil na ukor niekoho. Robis to velmi casto, namiesto toho aby si prispel niecim rozumnym a bol kreativny, len sa vrtas v prispevkoch ostatnych a podpichujes.
Keby som bol moderatorom fora, rovno by som ti take prispevky mazal. Na vacsine for sa ich snazia pridavat neplnoleti uzivatelia, za ucelom nahnania velkeho poctu prispevkov, aby sa mohli machrovat vysokou hodnostou, ktoru to na fore prinasa. Ale preco to robis ty, mi ostava zahadou. Nuz, neostava mi nic ine, ako zmierit sa s vlastnou nevedomostou, jedine, ze by si mi to vysvetlil. :-)

watermelon

poznam ludi co su frutarianmi 11 rokov, alebo aj 20 rokov (s malymi prestavkami, ked sa muselo inak) su zdravi a nic im nie je, ziadna choroba - nemyslim ze tu ide o prezivanie. ale samozrejme su aj taki co nevedia ako na to a potom len prezivaju