znamenia

Príspevok v téme: znamenia
kvietokkvet

Nezaujímam sa o astrológiu...ale chcela by som vedieť, čo si myslíte o partnerstve Ryby a Váhy? Poznáte taký pár? A niečo bližšie o rybách, ako sa vám pozdávajú ľudia v tomto znamení? Pretože ja ich veľakrát neviem pochopiť a neznášam ich náladovosť, viacero rýb má množstvo rovnakých povahových vlastností...

martinmlm

Kvietok
Mal som spolužiaka o hodinu mladšieho a nevšimol som si aby sme mali niečo spoločné. Takže spoliehať sa len na znamenia je asi málo. Buď kašli na to, alebo choď do úplných detailov: krajina narodenia, súradnice, rok, mesiac, deň, hodina, minúta...

Joo Ke

a ten, kto pisal povahove crty o tomto 17:23 znameni na jednej internetovej stranke o znameni zverokruhu ,bol asi pod vplyvom omamnym ......... podla mna :))

Joo Ke

nie nepoznam ,ale zato poznam faustovsky ,okultny ,ba priam demonicky typ zvodcu so silnym intelektom ,ktory sa rad hra hru ,kto z koho ;)

Luulii

Par ryby a vahy nepoznam, alebo o tom neviem :) ale s jednou rybyckou zijem :) pozri si charakteristiku ryb tu, je to celkom pekne a obsirne napisane: www.e-horoskopy.sk Mozno Ti to v niecom pomoze :)

Joo Ke

ja som vodne znamenie, cize mam rybycky moc rada ,vahy no? .....no....
skor ryby su take vkuse v pohybe :)
dalej su citlivucky a romanticky
a ked budem mat rybu ,obohatim ti temu o moju dalsiu skusenost ;)