Beachbody - Insanity

suns

ja som si to tiež nesťahovala sama, ale keď dáš do vyhľadávania Beach Body Insanity tak by ti to malo vyhodiť.. je to pack asi 12 videí + sú tam 3 dokumenty - rozpis cvičení a príručka na varenie :) skús to s najväčším počtom megabitov

suns

Smolko, len tak ďalej :) ja po 4 týždňoch som si dala 1 týždeň pauzu kvoli chorobe.. snáď sa do toho opäť dostanem. Chce to len trpezlivosť a výdrž, nebude sa ti chcieť, budú ťa tie videá nudiť.. ale poviem ti, že fakt to funguje ! mne sa zmenšila celulitída, čo je fakt úžasnééé :)budeš sa určite cítiť lepšie.. je to naozaj poznať :) len tak ďalej :)

smolko018

baby ja to cvičím tretí deň...ale po prvom fit teste som myslela, že zomriem..a tieto dva dni to odcvičím s nimi tak na 50%, čo ma dosť demotivuje..dúfam sa to časom zlepší...začínam s váhou 60 kg a som skutočne zvedavá na výsledok..

suns

Petuska, na to sú také videá, to si treba stiahnuť cez torrent, alebo niekde.. alebo kúpiť, ale to sa neoplatí.. takže stiahnuť, máš k tomu aj príručku o zdravom stravovaní a tréningový plán na celý týždeň ( aké video máš kedy cvičiť ). Skús to pozrieť :)

petuska11

Ahojte, rada by som sa do tohto cvičenia dala, ale netuším ako začať. Nikde neviem nájsť nejaký tréningový plán - jedine že v pondelok cardio, v utorok.... ale neviem nájsť žiadne cviky, nič. Napísal by mi niekto z kade čerpá cviky? čím mám začať?

suns

ja insanity cvičím už tretí týždeň a je to fakt super ! je dosť ťažké sa do toho donútiť každý deň, ale je to úžasný reset po práci.. človek zo seba dá všetko ! A hlavne tie VýSLEDKY !!! Ja potrebujem do svadby vyformovať, mám 50 kíl a iba 157cm, čiže všetko sa lepí na brucho boky a zadok.. zatiaľ môžem povedať, že po úprave stravy ( viac zeleniny a ovocia, vylúčenie bielej múky, a mäsa ) a po pravidelnom cvičení sa mi zmizlo 30% celulitídy, krásne sa mi vyformovali nohy - vnútorné stehná, boky sa tiež zmenšili a už sa rysujú nejaké tie brušné "kocky" :) čo je super ! ale ešte to potrvá tak 2 mesiace, kým to bude ako tak vyzerať :) je to fakt super, cvičím do v paneláku, suseda zatiaľ neklopala :D
na začiatku som 4 dni nemohla ani chodiť, svalovica aj na mihalniciach :D teraz už dám aj core cardio and core abs na 89% :P strašne rada by som pila tú ich Shakeology.. ale to je drahé :/ a navyše objednávať z ameriky.. to je naprd.. chcem si kúpiť mixér a začať si robiť zelené nápoje.. inak pijem chlorellu, a chia semená - super vec ! tiež som na seba kašlala, lebo som bola vždy ako prútik, no za posledný rok som pribrala 5 kíl a pri mojej výške to je strašne vidieť :D teraz to beriem ako nový životný štýl a baví ma, keď vidím, že to fakt funguje - mám viac energie, cítim sa super :) jupííí

INSANITY1234

Čaute ľudia :),
Insanity som objavila niekedy v apríli tohto roku a konečne to bola vec, ktorá mi pomohla schudnúť. Síce som si cviky trochu prispôsobila, ale aj tak to fungovalo :) Kúpila som si Lipo 6 spalovač a za dva mesiace (možno aj menej) som schudla 8kg. Podľa mňa som sa moc nesnažila, ale keď doprajete svojmu necvičenému telu takýto záhul tak to musí fungovať :)). Kašľala som na zdravie, pretože som moc toho moc nejedla a potom som často mávala záchvaty žrania :D a možno keby si vyberiem inú taktiku ako jesť čo najmenej tak by aj výsledky boli oveľa lepšie. Ale môžem byť spokojná :). Tento týždeň som opäť začala, ale už od Core cardio and balance takže ma nabudúci týždeň čaká všetko na maximum :)) Lipo papkám, strava upravená, neviem s akou váhou som začala, ale ani mi to nevadí a sústredím sa na tu koncovú :))

Demolator

Cvicenie nema chybu, zatial to najlepšie to čom videl.

Inak som našiel celkom pekný prehľad na www.skfitkari.sk Je tam opísaný ich progress a dojmy z cvičenia. Taktiež tam riešia doplnky výživy po tréningu, takže myslím, že super hodnotné info. Mne to dosť pomohlo.

monikk

Ahoj tak ja som sa tiez dala na insanity, mam za sebou 2 dni...tiez som skoro zomrela a to som odcvicila len asi polovicu toho co oni... Ty este makas alebo si to uz vzdala? Beries aj nejake doplnky vyzivy, napoj atd. alebo ani nie?