casto opakonavany zapal mocovich ciest

ivka2

no aj kamoske sa to stale opakovalo , a stale raz chodila za gynekologom a raz za urologom...stale si ju prechadzovali..az nakoniec bola v takom stave ze uz sa rozhodli spravit normalne vysetrenie a zistili jej ze ma cystu v mocovom mechury a ze preto ma stale dookola tie zapaly...len vam neviem povedat o ake vysetrenie islo..neviem ci to bol nejaky ultrazvuk, alebo co....boli ste aj na nejakom vysetreni??lebo jej tak isto lieky ani caje uz nezaberali...eraz jej dal urolog nejake lieky na tu cystu a uz jej je trochu lepsie...

Kalka

Ja som pila zensky caj, pila som ho casto, vzdy sa mi pri nom ulavilo... A teplo sa obliekaj!Ziadne hole krize, ani nesediet na schodoch, lavickach, na zemi... Lebo sa to prejavi aj v neskorsom veku, musis sa starat o seba zodpovedne.

nani

erickaaa:ja mam ten isty problem...lenze ja som mala tieto zapaly 3krat za 1 rok a tak mi urologicka predpisala urovaxom.su to kapsulky kde je urcity pocet bakterii e-coli a tak sa udrzuje urcita hladina tych bakterii a telo sa uci s tym bojovat..je to dlhodoba liecba,odkedy to berem,tak nemam problem...vela stastia :)

co potrebujes

VYKASLI SA NA SARLATANSKE "LUDOVE LIECITELSTVO" (OZAJ, KEDY KTO DOSTAL NOBELOVU CENU ZA LUDOVE LIECITELSTVO??? VZDY TO BOLO LEN ZA MEDICINU!!!) A BEZ ZA KVALITNYM U R O L O G O M!!! Vela stastia!