Velka chut do jedla, stop

Príspevok v téme: Velka chut do jedla, stop
Annie12345

čaute ľudia,

mam taky problem ..v poslednej dobe sa pristihujem že priveľa konzumujem potravu ..je aj na mne vidieť,že som pribrala,hlavne na bruchu .. ako sa mam donutiť aby som prestala toľko jesť?? nikdy som toľko nejedla..a naraz toto..potrebujem schudnuť, nejake rady,tipy ? chcem sa zmeniť ! pri tom denne vyšliapem aj 2x velky kopec, chodim na pole psa vybehat,kde som aj 2hodinky ..

zdejla

chcela bi som schudnut aspon 11 kil ale neviem ako. vazim takich 64 kil a chuti mi jest hlavne vecer. ramo jedavam raz za cas mohli bi ste mi poradit ako bi som mohla schudnut tieto kila cim najskôr bola bi som vam vdacna

gre_ta

To aj ja som mala s týmto problém, no potom som objavila čaro tekutín (; ani na krok bez čajíka alebo aj čistej vody a vždy keď sa mi začnú zbiehať sliny tak to zalejem, pomáha, 5 kíl mi šlo dolu

gre_ta

Aj ja mám niekedy taký problém, že raz mám chuť na slané a hneď na to chcem zasa sladké a aj keď si dám vždy len niečo malé, no po niekoľkých takýchto maličkostiach mi je potom "úžasne zle"... Počula som a jeden čas aj na sebe odskúšala tie "zázračné chudnúce čaje"... Na chuť nie sú to žiadne lahôdky, no znižujú chuť do jedla
veľa šťastia (;

nelinka22887

tak tak suhlasim s Evkou a stou vodou pomaly postupne ak niesu tolke mnozstvo zvyknutta, ja vypijem len denne liter ale niekedy som vypila max 2dcl

eva90

Ked chces schudnut a pohybu mas dost,tak potom ti ostava jedine,obmedzit tu stravu. Stravovat sa pravidelne 5-6krat denne, mensie porcie,vypit 2-3l cistej vody,vynechat sladkosti,vyprazane a podobne a malo by to ist :) Ale to je len tak priblizne,nenapisala si kolko vazis kolko merias a podobne informacie,takze to co som napisala,je len take vseobecne :)