Transplantácia vlasov

Príspevok v téme: Transplantácia vlasov
lovedays

tak na úvod, koľko stojí taká transplantácia vlasov? mám záujem, hoc nemám nejako extra riedke vlasy, ale chcela by som si tým opticky znížiť čelo, ktoré mám až nápadito vysoké. Dá sa niečo také spraviť? úplne na vrchu čela, kde už začínajú moje vlasy, by sa preniesli vlasové transplantáty a vznikli by tam nové vlasy, tým by som opticky zakryla vysoké čelo?

mramor44

ono s tou predoperacnou pripravou je to tak, ze najpr ta informuju samotnom zakroku a navrhnu ti riesenie urcene presne pre teba. A potom je tam aj samotne predoperacne vysetrenie, ale to je v podstate len odber krvi..

Oto96

stevo00 ako si spokojny? nemal si bolesti? Chcel by som vediet co vsetko obnasaju tie take predoperacne vysetrenia.

Dallor

zratat len tak si to vediet nebudes pretoze nevies kolko stepov potrebujes. To Ti vsetko povedia na prvej konzultacii. Tak Ta oboznamia o vsetkom potrebnom a ty sa rozhodnes ze ci do toho pojdes ci nie.

stevo00

od stepov :) mna to stalo tri eura za step a plus nejake vysetrenia, vsetko najdes na stranke klinik.. sice neviem ci to ma kazda klinika ale ta na ktorej som bol ma cennik aj na stranke :)

Tosino

skor som myslel od coho sa cena odvija, ci od vlasu, alebo od stepu alebo od coho.. aby som si to vedel nejako zratat co by ma to mohlo stat keby som do toho isiel

Tosino

moje svedomie tiez nie je na tom nejako ruzovo ale hovorim si ze asi to tak ma byt. Chcel by som mat istotu, ze transplantacia by mi pomohla, ale tu asi neziskam pokial to na vlastnej kozi nevyskusam. Kolko ten zakrok stoji?

stevo00

konzultaciu v Centre plastickej a estetickej chirurgie mam uz za sebou. Mal som ju s doktorkou Nestorovou, popozerala mi ako su na tom moje vlasy, ci sa s tym bude dat nieco robit a povedala, ze mozme do toho ist, ze mam take vlasy ze by sa mohli prijat. Tak po novom roku mam termin na zakrok. Ci sa oplati investovat? mne ked zacali padat vlasy tak sebavedomie skoncilo na bode mrazu, neustale som sa podcenoval a zene to uz maximalne liezlo na nervy a len sme sa hadali. Teraz dufam ze s novymi vlasmi pride aj sebavedomie a ze bude vsetko lepsie

Tiborrrrr

zalezi to od toho ci ti zalezi na tvojich vlasoch. Mne hlava bez vlasov prinasala do zivote velmi vela problemov a mnozstvo komplikacii. Ono sa to nezda ale urobi to velmi vela aj na sebavedomi cloveka.