Predlzenie vlasov a vypadavanie

Príspevok v téme: Predlzenie vlasov a vypadavanie
rruby

Ahojte
prosim o radu, resp. podelenie sa s vasimi skusenostami. Pred cca rokom som si dala predlzit vlasy metodou keratin, nakolko svoje vlasy som mala riedke a jemne (ale aspon som nejake mala). Teraz po roku pri prekeratinovani placem od zufalstva. Na hlave mi zo svojich prirodnych vlasov neostalo takmer nic :-(Rozmyslala som, ze si dam tie predlzene dole, len neviem ci este existuje vobec nejaka zachrana pre tie moje "pozostatky" (uzivanie vodiciek, liekov, cajov a pod.?).Bojim sa, ci mi vobec este nejake vlasy narastu, ci uz nemam poskodene vlasove korienky :-((Mate s tymto nejaku skusenost?Ak si necham te nadpojene stale na hlave (ak si ich dam dole, tak sa budem hanbit vyjst na ulicu), mozem tie svoje nejak zachranit alebo posilnit uzivanim pripravkov proti vypadavnie?Prosim poradte mi.Dakujem

rruby

Dakujem za odpoved Maruska,
pokial je to sposobene len "sezonnou" pricinou (stres, jesen, hormony...) tak to by som bola este rada. Len ja sa bojim, ci to nie je zapricinene zatazou vlasov nadpojenych na moje vlasy - nakolko sa mi robia v hlave uz lysiny :-( Najviac sa obavam toho aby mi na plesatych miestach vlasy znovu narastli. Vyskusam teda pripravky a po pol roku uvidim.

maruska123

tak pripravky mozes skusit, aj napr zinok si kup s uzvivaj vacsie mnozstva

treba vsak ratat s tym ze tieto veci zaberaju tak po 2-3 mesiacoch

ale na tvojom mieste sa idem poradit s tou kadernickou, co ti vlasy predlzovala

moze to byt len nahoda, ze ti vlasy padaju zrovna ked ich mas predlzene, je aj jesen, vtedy dost padaju, neviem, nejake hormonalne zmeny, stres, tam moze byt vela inych faktorov