Kde najst dobre, mile, nenamyslene, trocha hamblive dievca ?

Príspevok v téme: Kde najst dobre, mile, nenamyslene, trocha hamblive dievca ?
Mezzer

Ahoj.

Chcel by som si najst dievca odpovedajuce Nadpisu. Problem je ze take sa tazko hladaju aspon pre mna. Mam 22 mal som 4 vztahy 7 - 24 mesacne. Zo zaciatku je to super ale potom ked sa spozname vacsinou je to namyslena krava. Mozno je to tym ze vsetky moje vztahy sa sa zacali v podnikoch. Poslednej vadili moji kamarati.
Vraj nie su najatraktivnejsi a najinteligentnejsi ale podla mna je s nimi sranda.
Takze ked som s nou bol vonku mali sme byt s jej kamaratmi pretoze su "viac cool" a to povedala 26 rocna. A to pri tom sa s nimi vonku bavila v pohode aj kamosom sa zdala v pohode , no potom mi povie ze to sa len pretvarovala ze su divni. A zasa jej kamarati su vacsinou vyholene hlavy v ruzovych tesnych trickach co stale rozpravaju o tom kolko daju na leg press ako zdravo sa stravuju a ake steroidy pouzivaju a ako mali sex a co im robili ich cajki. Stretol som sa uz aj s takou ktora sa svojim kamoskam stale chvalila ze akeho super priatela ma ze mam bmw vela penazi a rodinny dom a ze vsetko platim ja, a ma postarane o buducnost :D to mi hovoril jej kamaratky. Vsak to je chore ! jaka buducnost mam len 22 cokolvek sa este moze stat.
Stale hovorila o peniazoch a znackovom obleceni, a ked sme niekoho stretli kto nebol super obleceny tak ho oznacila ako chudaka.
Dokonca som sa s takou uz aj zonamil bola velmi hanbliva ale bolo to sexi.
Po par rande som zistil ze sa reze ziletkou a to dost vyrazne na lavej ruke, hovorila ze to robi koli mne
Vraj si ma nezasluzi. Nevedel som co si o tom mysliet, tak som sa vyhovoril ze by nam to nefungovalo.

Preto by som chcel nie moc vystredne dievca ktorej nezalezi na tom ci maju ludia znackove oblecenie peniaze a ci su cool. Rad si precitam dobru knihu cez leto korculujem bicyklujem plavam cvicim lenze pri tychto aktivitach tazko narazim na dievca podla mojich predstav.

Tak kde ?

bingham

Myslim ze kazdy druhy...co napise podobnu temu...ma niaky hendikep...alebo caka ze si tu s niakou holkou zacne pisat... ;)

Lebo nic v zlom ale nazov tvojej temy je dost trapny...no kde asi...ved sa pozeraj okolo seba...co cakas...ze ti da niekto presny navod kde ju najdes ???...tak na diskoteke zrejme ne :)

allie

mezzer nechapem poslednemu odstavcu tvojho prispevku. Preco si sa ti neda najst dievca podla predstav pri tovjich zalubach? Dam krk ze na biku, alebo inych sportovych aktivitach najdes ovela viac dievcat zodpovedajucich tebou uvedenym ocakavaniam ako na pochybnych disco&parties. Ale rora to vystihla fajn, clovek stretava vacsinou ludi ako je on sam.

Mezzer

rora tvoj prispevok mi vycaroval usmev.

Prial by som si aby niektore casti boli vymyslene ale bohuzial nie su.

Ja nikoho nevinim za svoje neuspechy. To si nejako zle pochopila.
Je to len a len moja chyba , problem je ze na prvy pohlad nedokazem a ani nechcem nikoho sudit a hodnotit. Takze aj ked sa mi zda povrchna je sympaticka a dam tomu vztahu sancu. - To je k tomu obklopovaniu

rora

odpovedat na prispevok, ktory je podla mna aj tak vymysleny, by som odpovedala takto:
takeho ako ty by som za chlapa nechcela, ani keby bol posledny na zemi..
za svoje neuspechy vinit stale druhych..
nic nie je horsie ako zakomplexovany chlap

vies, co je super? ze ja poznam osobne jednu taku zenu ako ju opisujes, a nie som vnou kontakte asi 12 rokov..takze..vacsinou sa obklopujeme ludmi, ktori su podobni nam..

xy:)

a to je celkom vtipny prispevok :) kde najst dievca - cez svojich kamaratov, v skole, na lyzovacke, pri korculovani, na kupku, atd.. nikdy nevies kde, ludia sa spoznavaju za vseliakych divnych okolnosti.

kafe

V kostole? :)
Na turistike v horskej chate..

Mezzer, vieš kde robíš chybu? Jedna vec je peniaze MAŤ a druhá je prezentovať sa nimi. Vidno na tebe, že si prachatý? Potom sa nediv, že priťahuješ baby, ktoré chcú mať pohodlný život, byť cool a všetkých posudzovať podľa oblečenia.

ta3

Chlapci a dievcata, chce to viac trpezlivosti a vela hladania, ale urcite existuju este aj dobre dievcata a dobri chlapci, len ich treba najst a kde?, to je tazka otazka, mozu byt takmer vsade, ale urcite nie v krcmach a velkomestach, vela stastia

Laurina22

Mezzer ja mam 23 rokov a taketo baby su mne osobne na smiech.Dotiahnu to s rozumom akurat tak vieme kde,alebo budu podvadzane zeny bohatych chlapov.No,a teraz si vyberme,co je lepsie.Dakujem,neprosim:-)

Mozno nehladaj na diskoteke.Ja na diskoteky nechodim,lebo ked tam vidim tie sliepocky ako cely vecer cmulu slamku a piju jednu vodku,otrcaju prsia,zadky a ktovie co este a potom sa ocumlavaju s SBS-karmi pri vchode(lebo maju svaly,a on nema tupu hlavu ked robi SBS,jeho sem poslal na straz jeho mafiansky sef),tak je mi zle.A smrdi tam ale to je uz o inom:-)

Podla mna zenu na urovni najdes v skole,v praci,na festivaloch,medzi tvojimi kamaratmi alebo len tak,nahodne.

Asi si na nu musis pockat.

Ale nepolavuj zo svojich narokov.Ona sa objavi.

jeanny

no veru, tazke to je...aj z druhej strany....ja som uz o nieco starsia ale myslim ze som podla tvojho opisu este normalna a tiez by som rada "normalneho", takeho som ale roky nestretla takze to vyzera ze ostanem nadobro sama

lienka123

jej, toto je zlate :)... mezzer, mozem ta uistit, ze taketo dievcata existuju, len je ich malo ako safranu :)... keby som nebola zadana, hned ma zbalis na taketo zrele reci... casto taketo necitam/nepocuvam... :) tak vela stastia pri hladani tvojho idealu :)