Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zlaty stafylokok.. liecba!

dadka1111111

prosím Vás,ak sa niekomu podarilo zlikvidovať zlatého styfylokoka napíšte mi prosím Vás ako a čím na email daniela.daniela64@gmail.com veľmi pekne vopred ďakujem. Daniela

Lulinka91

No mne tiež teraz našli len nejaké zvýšené hodnoty zlatého stafylokoka v hrdle a pani doktorka to zatiaľ nechce riešiť antibiotikami, ale že mi radšej dá niečo na imunitu. Tak dúfam, že sa tej pliagy zbavím :/

redka

pardon aj na stafylokokov zabera... citala som niekde na modrom konikovi ze sa nevedely zbavit tej zlatej pliagy a len toto im pomohlo... za skusku nic nedas

Nika4

Jedine, co pomohlo na stafylokoka u mna, bol Manuka med UMF. Nechapem ako, ale zabral okamzite a este je aj cisto prirodny. Antibiotika mi uz liezli krkom, aj tak to nepomahalo, tak mi kamos povedal o tom liecivom mede. Este stale ho mam doma a ked je treba na ine veci, tak ho pouzivam, kedze z clankov som sa dopatrala k tomu, ze je siroko uciny na koooopec problemov.

Alexandra 87

Dobrý deň, môj syn má 2roky 5mes. Pred 3 týždňami mu vyšlo z výteru nošteka hemofil po ATB liečbe Zinatom, ktorý vôbec nechcel vypiť sme urobili opakovaný výter. Teraz nám vyšiel zlatý stafylokok. Prosím vás pordte mi ako mám postupovať ďalej. Náš lekár povedal, že to liečiť netreba....Máme si dať urobiť aj my rodičia výter? Ďakujem Alexandra.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.