Otehotniet pocas menstruacie - aj ked bola 2 tyzdne predtym ovulacia?

ama27

ama27 ked ma zena normalny cyklus a ovuluje uprostred neho, tak by sa to stat nemalo. Ja si pozorujem ovulaciu 7 rokov, menzes mi meskal za ten cas len dvakrat a to po dobu siestich dni, ovulujem so zeleznou pravidelnostou na 12. den cyklu a cyklus mam 26 dnovy a myslim, ze napriklad u mna by bolo vylucene, aby doslo k otehoteniu pocas menstruacie. Kedze v tom case je uz moje vajicko ta-tam.V zriedkavych pripadoch moze dojst k ovulacii dvakrat v priebehu mesiaca. Zo stresu mi menzes nemeska a to absolvujeme transatlanticky let aspon raz rocne. Okrem toho na cervenu nejazdim, sexu mam dost v ine dni:)

teaan

maruska123 uz viac ako rok si sledujem cyklus a podla vytoku to krasne rozoznam, aj podla toho co citim. A cyklus mam pravidelny. Akurat raz-dvakrat do roka mi meskaju par dni, ale to uz zalezi od toho ci som mala stresy, pripadne bola na nejakej akcii a vypila viac alhoholu... Inak vsekto ok.

teaan

raiza dakujem, poznam viac pripadov, kedy zena otehotneka pocas menstruacie, ale niidky ma nezaujimalo ci 2 tyzdne predtym mala ovulaciu...Ale priroda je fakt nevyspytatelna.

ama27: da sa otehotniet aj pocas menzesu, dokonca tie pary, ktore nemozu "normalne" otehotniet, tym sa odporuca posas menstruacie mat pohlavny styk...

ama27

Ked prebehla ovulacia, uz o dva dni neskor ma zena neplodne dni. Takze nie, ani pocas menzes nemozes otehotniet. Tie zeny, ktore akoze otehotneli pocas menzes bud nevedia, kedy ovuluju alebo do uvahy pripada aj to, ze spermie ziju dva-pat dni v utrobach zeny, takze k oplodneniu mohlo dojst pred alebo po menzese.

raiza

nuz - takto sa presne narodila moja dcera. cca 10 dni predtym ovulacia, potom menstruacia a potom gravidita... aj lekar krutil hlavou, ale nakoniec usudil, ze priroda je nevyspytatelna. vela stastia!