najdene zvierata - veterinar

0mega

jankaaaaaaaaa, dan by som potom nasledne zrusil :)

dane su diabolske, lebo sice zaplatim dan 20-50 eur rocne, no ale ak by som psa nemal, neplatil by som nic, ale ak mam, kupujem zradlo, veterinu (ludi), cize dan je irelevantna, je to len legalna kradez na ludoch..

skoda ale ze ludia sa na siroko usmeju a suhlasia s danou.. aj v zahranici

som za "10% statu a 10% cirkvi" radsej ako 70% kadetade... myslim ze feudalizmus bol nieco na ten sposob? sice bolo nevolnictvo, ale to je aj dnes :D

jajka001_

omega, rozmyslas jak ja:) niekto dostane pracu, no:) ale z nasich penazi, a okrem toho, Blava je tak zadlzena vdaka nasim milym rozkradacom ze na take banality ako je upratovanie proste prachy neostanu.

0mega

jajka001_ lenze ten zpaach nejde dole len tak lahko :( teda na tej podrazke zozstane rozny zapach, sice maly ale zostane.. ani ked ponorim celu podrazku do chemickej (jar+cif) kupele na celu noc :D

asi si natiahnem sacky (ale poriadne leskle ruzove) a ked sa ludia budu pytat, ze co mi je, tak len poviem, ze toto je novy sposob ako sa branit smetiu na zemi :D

jankaaaaaaaaa

0mega: ale ved za psov si platime, tak nech aspon z toho nieco mame ked uz platime. takisto ako platime za vyvazanie odpadu, tak ten aspon odvazaju..

jajka001_

raz bolo v spravach ako to jednu dievcinu raz uz nastvalo a ku kazdej kôpke pichla do zeme palicku s napisom Pozor H..., :)) kolkokrat som mala chut spravit to iste...jak super by to vyzeralo na sidlisku

0mega

A toto je problem :)
Radsej vyrobit stroj co bude cistit chodnik, najat robotnika co bude stroj ovladat (a po 20 rokoch ho vyhodit, lebo stoje budu svojpravne)

namiesto toho, aby som to proste na zem nehodil :D

sranda no :D

Neviem, je to dojsecna zbran:
1. vyhodim - niekto dostane pracu a peniaze za upratanie
2. nevyhodim - nikto nedostane peniaze za upratovnia

ale v pripade 1 - platim ho ja (a aj ten co s tym nema nic spolocne) a v pripade 2 - neplatil by to ten co s tym nema nic spolocne, takze ma o par centov mesacne k dobru, cize nevyhodenie ho neobralo o pracu (v globalnej mierke)

jajka001_

janka, take mašinky samozrejme existuju, akurat ze mesto ich nekupi lebo su drahe, radsej si tie prachy uleju do vrecka.

jajka001_

:))) hej, no to sa mi tiez parkrat stalo...mile prekvapenie :)
minule sme ucili maleho vonku ako si spravne utriet hovno z boty:) som nevedela ze uz mam na to nauceny grif :))

jankaaaaaaaaa

neviem ja u nas na sidlisku nevidam take kopky na chodnikoch, moj pes to tiez na chodnik vobec nerobi. niekde som citala ze v niektorom meste si zaobstarali take male auticko na vysavanie tychto vykalov. to by sa mohlo ujat , ked uz sa zbieraju odpadky, mohlo by sa aj toto