Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

V kolkych rokov ste mali prveho chlapca/dievca???

ella811

Dominika2002-veď si ho nechceš vziať nie? Načo im to hovoriť? Sestre, súrodencovi možno hej, ale čo povieš, mami, oci, babi, dedko, viete čo? Zamilovala som sa(!), nasledovali by akurát tak prednášky- typu-nebezpečenstvo vzťahov. A k tomu, veď s ním ešte nechodíš. Keď začneš, tak sa môžeš zmieniť, že...no dobre! Idem za svojim chalanom, lebo s vami sa to už nedá vydržať. :D ale keď by ste sa potom rozišli, tak im to možno budeš musieť aj vysvetľovať....no veľa šťastia, ako pokračuješ? Už ste si aj pokecali...?

Dominika2002

Zachvilku mam 15 paci sa mi strasne jeden chalan.... no on ma 17.... ako mam povedat svojej rodine ze sa mi paci jeden chalan?

relation

Ja mám 24 a nemal som ešte ani jeden vzťah. Občas aj ja mávam myšlienky, že som prepásol nádejne roky o samote, ale myslím si, že je to lepšie, ako keby to malo byť nasilu, najdôležitejšie je byť spokojný a vyrovnaný sám so sebou, mať život v absolútnom poriadku, potom si myslím, že je človek pripravený na skutočný vzťah, ktorý bude trvať viac, ako len pár mesiacov. Ale je pravda, že aspoň nejaká dobrá kamarátka do živote by sa zišla, podporiť sa a tak. A mimochodom, ak si myslíte, že je to divné, alebo vás kvôli tomu majú za divných, tak je kopec dobre vyzerajúcich ľudí, proste ľudí, ktorým životné okolnosti nedovolili mať skorej vzťah, ako by chceli. Rodinné problémy, choroba, len dneska nie je moderné mať prvý vzťah po 20, pritom to nič o človeku nemusí vypovedať. Nedajte sa oblbnúť dobou.

IwantBeHappy

Prvého skutočného so všetkým čo ktomu patrí v 18 :) a nelutujem..mohla som dokonca kludne počkať aj dlhšie a nechať si to pre iného ...pretože, to s ním nevyšlo ...:) netreba sa ponáhlať ...

Nelligrey

do 18 rokov asi od 13 som zazivala detske lasky obdobia sklamania a placu ... teraz sa na tom smejem stale som sa akoze zalubila do nejakeho hlupaka ...od 18 rokov mam pekny dlhy vztah a vidim co to je laska a smejem sa na vsetkych tych "uletoch " ale co uz boli to asi hormony a kazdy si tym musi prejst ale spat som zacala s priatelom az v 18 a to len s jednym a som s nim doteraz a myslim ze zalezi od konkretneho cloveka ako sa na to citi...myslim ze sex pod 15 rokov je hlupost no ale kazdy mame svoju hlavu...

Marr

Priateľku som mal v 16-tich. Ale nič nebolo.. Bol som panic do 22 rokov, moja manželka bola pannou až do 23! Fungujeme skvele..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.